Wirtualne biuro

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
malakoza

Re: Wirtualne biuro

Post autor: malakoza » 26 mar 2015 18:57

jagodka pisze:Wirtualne biuro przydaje się wtedy kiedy chcemy w godnych warunkach porozmawiać z naszym kontrahentem. Takie biuro można wynająć np na kilka godzin a resztę pracy wykonywać zdalnie...

Ale koszt wynajęcia takiego biura jest dość wysoki niestety.

Awatar użytkownika
Jolkaa

Post autor: Jolkaa » 09 kwie 2015 03:29

Bardzo dobry pomysł. Firmy płacą za adres, a my możemy w tym biurze prowadzić coś innego.

fasoi

Post autor: fasoi » 06 maja 2015 12:32

Jest to dobre rozwiazanie, ale gdy już odsyłane są listy itd nie opłąca się.

sylwia4012

Post autor: sylwia4012 » 19 paź 2015 11:12

mebite pisze:A tak na marginesie, korzystał ktoś z takich "coworking spaces"?
Nie korzystałam, ale powstaje coraz więcej tego typu miejsc i to bardzo dobrze, bo zwłaszcza nowe firmy mają problem z dopięciem budżetu w pierwszym okresie działalności, a wynajem całego biura może być (zwłaszcza w dużym mieście) bardzo kosztowny. Ostatnio w Warszawie otwarto praktycznie w centrum takie miejsce http://centralny.co/ - mało kogo stać na to, by w takiej lokalizacji otworzyć biuro, a dzięki coworkingowi jest taka szansa.

teresa88

Post autor: teresa88 » 04 sty 2016 06:22

A jakby trochę usprawnić pracę w firmie? Co powiecie na takie centrale telefoniczne ip? teraz te technologie chyba są dość powszechne....

Euroszka
Kontakt:

Post autor: Euroszka » 05 sty 2016 09:16

Jeśli masz jakieś znajomości i wychodzi to całkiem tanio to się opłaca i robi dobre wrażenie. :)

karolisia

Post autor: karolisia » 25 mar 2016 11:04

Wirtualne biuro to swietny pomysl... ogolnie teraz prowdzenie firmy wcale nie musi sie wiazac z posiadaniem biura, sztabu ludzi itp... ja na przyklad ostatnio odkrylam swietny pomysl na usprawnienie pracy mojej firmy jakim jest call center. Korzystam aktualnie z firmy ccig.pl i jestem mega zadowolona z ich profesjonalizmu :D

RenuJi

Post autor: RenuJi » 12 kwie 2016 17:52

Ja jednak jestem zwolenniczką rozwiązań tradycyjnych, dlatego też wybrałabym tego typu biuro do wynajęcia. Znajduje się ono w dogodnej lokalizacji w Rybniku, a zatem blisko Wodzisławia Śląskiego, Raciborza czy Żor, więc na pewno jest ona bardzo atrakcyjna. Poza tym nieduże wymiary gwarantują to, że nie poniesiemy wysokich kosztów w związku z wynajmem, a co więcej możemy zdecydować się na pomieszczenie z pełnym umeblowaniem.

Otus11
Kontakt:

Post autor: Otus11 » 14 kwie 2016 15:04

Słyszałem, ale czy to naprawdę działa to jakoś wątpię. :) ja jakoś nie jestem zwolennikiem takiej opcji, ale nie miałem okazji, więc tylko z wyobrażeń i tego co słyszałem oceniam.

Bassia

Post autor: Bassia » 28 kwie 2016 10:40

Wirtualne biuro to bardzo dobry pomysł dla jednoosobowej działalności, albo osób które nie potrzebują stacjonarnego biura tylko adres do rejestracji firmy. Ostatnio coraz częściej myślę o założeniu własnej firmy, a ciężko założyć firmę w wynajmowanym mieszkaniu :wallcrush: o takiej możliwości dowiedziałam się niedawno, w sumie przez przypadek. Na początku byłam dość sceptycznie nastawiona do takiego rozwiązania i jakoś nie mogłam tego prawnie sobie wytłumaczyć, ale poczytałam trochę o tym, jak to działa (dość dobrze opisali to tutaj: http://www.fullserviceoffice.pl/wirtual ... kretariat/ ) i już jeden problem z mojej listy trochę się zmniejszył.
Poza tym z tego, co czytałam jest też możliwość kontaktu z prawnikiem i księgową przez ich biuro, więc dla początkującej firmy to całkiem korzystne. Teraz tylko pozostaje zebrać odwagę i zrobić ten pierwszy krok, chociaż przyznam szczerze wątpliwości jest sporo :eh: :crazy:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”