Wróżka - polecam

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
Marina14

Re: Wróżka - polecam

Post autor: Marina14 » 23 kwie 2014 19:41

A co się Tobie dokładnie sprawdziło? Czy wróżka udzieliła szczegółowych wskazówek, czy raczej ogólników, które można by potem naciągać pod wiele sytuacji życiowych? No nie wiem, ja jakoś nie wierzę w takie przepowiednie;)

szubikk

Post autor: szubikk » 23 kwie 2014 23:05

Z tymi wróżbami to różnie bywa... Jedno jednak jest pewne - trzeba za nie całkiem sporo płacić. Jeśli kogoś stać i nie szkoda mu pieniędzy, to nie widzę nic w tym złego - o ile oczywiście wróżenie traktuje jako zabawę. W żadnym wypadku nie można tego brać na poważnie lub zmieniać życia pod wpływem wróżby.

nosleep

Post autor: nosleep » 25 kwie 2014 12:33

Widzę, że ostatnio bardzo popularny staję się portal wizytauwrozki.pl ;) kurczę kusi mnie coś, żeby spróbować i skontaktować się z jakaś. W sumie dużo to nie kosztuje i zżera mnie ciekawość :D

kazia5

Post autor: kazia5 » 25 kwie 2014 18:47

To spróbuj, byleby taka zabawa nie była za droga;) Dla mnie wróżenie to przede wszystkim zabawa, absolutnie nie podchodzę do tego śmiertelnie poważnie. Też byłam raz u wróżki, z czystej ciekawości, nic mi się nie sprawdziło;)

Awatar użytkownika
Oluchna

Post autor: Oluchna » 05 maja 2014 21:41

W majówkę w "Dzień dobry TVN" była mowa o takim trendzie, że biznesmeni korzystają z usług wróżek w celu sprawdzenia opłacalności inwestycji. Wątpię, czy to aż tak dziwnie brzmi, jeśli weźmie się pod uwagę rozmaite złote myśli odnośnie inwestycji ludzi, którzy dorobili się fortuny np. na rynkach kapitałowych (niedawno czytałam takie zestawienie - rewelacja). Patrząc pod tym kątem, wcale nie dziwi mnie popularność programów telewizyjnych czy internetowych portali ezoterycznych, jak polecany w tym wątku przez tyle osób www.wizytauwrozki.pl. A co na to forumowe BiznesMamy? Skorzystałybyście z usług wróżki jak panowie w "DD TVN"? Ponieważ do swojego biznesu jeszcze mi daleko, wybaczcie, że się pierwsza nie wypowiem ;).

walerka

Post autor: walerka » 11 maja 2014 14:20

Ja na pewno bym nie skorzystała, bo nie wierzę w żadne przepowiadanie przyszłości;) To po prostu wyciąganie kasy, ale jak ktoś lubi tego typu zabawy, to czemu nie. Wszystko jest dla ludzi, więc jeśli komuś nie szkoda pieniędzy, to niech sobie korzysta do woli:) Gorzej, gdy ktoś zmienia swoje życie pod wpływem słów wróżki;)

krraksa

Post autor: krraksa » 18 maja 2014 11:18

Najzabawniejsze jest to, że czasami takie przepowiednie naprawdę się sprawdzają w jakimś stopniu (zawsze można dointerpretować słowa wróżki), przez co ludzie zaczynają wierzyć w moc wróżb;) A tak naprawdę jest to zbieg okoliczności.

klosia

Post autor: klosia » 22 maja 2014 18:26

A ja polecam przemiłą panią po 60 z mega doświadczenie. arnawarszawa.pl

Bogumila89

Post autor: Bogumila89 » 26 maja 2014 14:45

nigdy nie wierzyłam w tego typu czary itp i śmieszą mnie osoby która na prawdę dają się na to babrać i płacą za to...

julita

Post autor: julita » 04 cze 2014 16:40

Wróżki zawsze posługują się tylko i wyłącznie ogólnikami, bo wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że uda im się z czymś trafić, w zależności od sytuacji danego klienta. Też mnie to zawsze dziwiło, że ludzie nie tylko wierzą w słowa wróżki, ale także zostawiają u niej naprawdę sporo kasy - że im nie szkoda;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”