reklama dla klubu fitness dla kobiet w ciąży i dla mam

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
zarzadzaj_gip

Re: reklama dla klubu fitness dla kobiet w ciąży i dla mam

Post autor: zarzadzaj_gip » 21 sty 2016 15:24

Pomysł bardzo ciekawy, mało jest tego typu biznesów. Warto na pewno postawić na portale społecznościowe, jest to najprostszy sposób, aby dotrzeć do dużej liczby osób w krótkim czasie. Warto również ułatwić sobie zarządzanie takim biznesem, co jest możliwe dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu. Pozwala ono obsługiwać karnety i szafki, zarządzać czasem pracy pracowników i kasami, tworzyć raporty.

arlett

Post autor: arlett » 03 lut 2016 19:30

Masz stronę internetową klubu? Jeśli nie to na Twoim miejscu w pierwszej kolejności zleciłabym zrobienie strony. Poza tym poszukaj agencje adwords, która przeprowadzi dla ciebie kampanię na najwyższym poziomie. Warto też założyć stronę na fb i promować na niej klub oraz zdrowy styl życia.

rafek34

Post autor: rafek34 » 16 sie 2016 18:18

Adwords to świetny pomysł. Bo samodzielne prowadzenie kampanii może być nieopłacalne jak się nie wie jak to robić. Można też postawić na pozycjonowanie i promocję w social mediach. Sposobów na reklamę jest sporo.

Awatar użytkownika
allex6

Post autor: allex6 » 17 sie 2016 09:49

Szczerze mówiąc to jest całkiem niezły pomysł, tylko tu już potrzeba by było wyspecjalizowanych trenerów posiadających certyfikaty, którzy musieliby mieć oczy dookoła głowy podczas pilnowania i prowadzenia zajęć. Już nie mówiąc o sprzęcie, który powinien być dopasowany do kobiet w różnym trymestrze ciąży, żeby nie brały na siebie zbyt dużo.
Nigdzie nie widziałam, by jakikolwiek klub fitness, a których nie brakuje w Polsce, dopuszczał obecność ciężarnych, bo to w sumie specyficzna grupa odbiorców. Tylko część z nich może dostać od lekarzy zielone światło do ćwiczeń i tylko do pewnego momentu więc dobrze by było to uwzględnić jak już wszystko ruszy. To znaczy, że kobieta w ciąży i po porodzie może się zapisać, ale dopiero jak przedłoży pisemną zgodę od lekarza prowadzącego, że może brać udział w zajęciach. W ten sposób zminimalizuje się ryzyko pozwów sądowych z powodu uszczerbku na zdrowiu itd.
Myślę, że z promocją nie byłoby problemu, o ile lokalizacja byłaby dogodna, bo w tej grupie dużej konkurencji nie ma. I fajnie by było kręcić takie krótkie programy z trenerami dla kobiet z innych miejscowości i wrzucać je do sieci albo sprzedawać na płytach dvd.
I miło by było widziane, gdyby na terenie klubu powstał kącik dla maluchów, które pod okiem opiekuna by bawiły się w trakcie treningu mamy. Wtedy bardzo głośna muzyka byłaby raczej niewskazana, ale to dobrze, bo głośne dudnienie tylko rozprasza.

Awatar użytkownika
Hanna

Post autor: Hanna » 01 wrz 2016 16:09

Też wydaje mi się to bardzo fajny pomysł, bo często dziewczyny w ciąży ograniczają wysiłek do minimum i przez to jest te złe samopoczucie, tycie ponad miarę i czasem problemy z kręgosłupem. Więc odpowiednio dobrany fitness z dobrze wyposażoną salą to wg mnie strzał w dziesiątkę ;) A co do rozreklamowania to przede wszystkim strona na FB i strona internetowa. Stworzenie prostej strony www to nie są duże pieniądze, ale do jej wypromowania potrzeba trochę wiedzy i czasu. My z mężem trochę po godzinach prowadzimy sprzedaż internetową i na początku pozycjonowanie robiliśmy sami, ale to zajmowało za dużo czasu.

Więc zróbcie stronę www i ją wypromujcie odpowiednio to już będzie duża reklama.

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 05 wrz 2016 16:26

W sumie młode mamy do takiego klubu mogą przyciągnąć bilbordy lub szyldy, w końcu z małymi dziećmi często się spaceruje, więc jest czas zwrócić uwagę na tego typu rzeczy , tym bardziej, że wykonane profesjonalnie może bardzo fajnie wyglądać , tutaj można zobaczyć przekładowe realizacje.

rafek34

Post autor: rafek34 » 08 wrz 2016 21:49

Moim zdaniem fajną muzę ma radio internetowe na: Tuba.fm. Każdy tam znajdzie coś ciekawego dla ucha dla siebie. Dla mam do klubu fitness też na pewno coś znajdziecie. Radio ma fajną wyszukiwarkę, dzięki czemu można znaleźć szybko ulubiony kawałek.

yvette

Post autor: yvette » 18 wrz 2016 16:13

Pomysł super, popieram! Polecam wybrać się na Targi FIWE - to są branżowe targi fitness & wellness, podczas których będzie sporo wydarzeń towarzyszących, będzie można naprawdę dużo się dowiedzieć, np. o promocji takiego biznesu właśnie. Zobacz sobie np. na program FIWE EXPERTS fiwe.pl/fiwe-experts, myślę, że Cię zainteresuje.

RenuJi

Post autor: RenuJi » 29 wrz 2016 21:05

Możliwości jest tutaj całe mnóstwo. Na pewno jeżeli biznes już się rozkręci, dzięki poleceniom taki klub nie będzie narzekał na brak klientek.
Nie mniej jednak na początku przynajmniej moim zdaniem niezbędne będzie skorzystanie z takiej opcji jak projektowanie stron. Jeżeli firma zaistnieje w sieci bez problemu dotrą do niej kobiety zainteresowane takimi zajęciami fitness.

Coldi

Post autor: Coldi » 31 paź 2016 22:27

Według mnie bardzo istotne dla każdej firmy jest posiadanie profesjonalnej strony internetowej.
Ważna jest też jej wizualizacja.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”