Narzędzia

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
Szymonka

Narzędzia

Post autor: Szymonka » 13 paź 2015 15:57

Jakie macie narzędzia w garazu? Gdzie najlepiej je trzymać?

Sanczeska

Re: Narzędzia

Post autor: Sanczeska » 13 paź 2015 16:01

Każde z tych narzędzi trzeba jednak gdzieś trzymać. Pomyślałeś może o szafie na narzędzia? Bo to moze być bardzo dobre rozwiązanie. Sama niedawno szukałam tu jakieś fajnej szafy na narzędzia i tam wybór był naprawdę duży.

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 27 lut 2018 16:48

Myślę, że garaż jest całkiem dobrym miejscem do przechowywania na jakieś mniejsze narzędzia budowlane. A jeśli już o narzędziach mowa, to polecam przejrzeć sobie ofertę na stukpuk.pl, mają tam naprawdę spory wybór narzędzi ręcznych, takich jak na przykład szpachelki czy pace, w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach ;) Każdy majsterkowicz bez wątpienia znajdzie tam coś dla siebie ;)

Elizka

Post autor: Elizka » 09 mar 2018 20:35

Planujecie kupić narzędzia ? Do domu ? Do firmy ? Wiecie jakie sklepy są najlepsze ? Te które specjalizują się w sprzedaży takich asortymentów. Nie miałam jak dotąd pojęcia o różnorodności tych artykułów. A jeśli chodzi o cenę to są nawet bardziej atrakcyjne niż te w sklepach stacjonarnych. Do tego te promocje i zniżki !

hel.kul

Post autor: hel.kul » 23 mar 2018 14:46

Ja mam sporo narzędzi bo mój mąż jest majsterkowiczem. Ciągle dokupuje jakieś elektronarzędzia na stronie agrotools.pl bo mówi, że mają tam największy wybór i najlepsze ceny. Może faktycznie warto rzucić okiem na ich propozycje?

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 26 kwie 2018 23:24

W naszym garażu także roi się wręcz od wszelakich narzędzi... Mi ciągle wydaje się, że mamy już wszystko, ale mój małżonek Mirosław zawsze jakiś miesiąc przed swoimi urodzinami udowadnia mi, że wcale tak nie jest. W tym roku nie chcę nic innego poza tą piłą kochanie, to mi wystarczy". Troszkę się zdziwiłam, ale potem wyjaśnił mi dlaczego zależy mu na tej konkretnej pile i powiem wam, że to stało się dla mnie całkiem logiczne.

Bandzia

Post autor: Bandzia » 28 kwie 2018 22:49

Jesli chodzi o narzędzia i sprzety przydatne w pracy to ich zakup oczywiście zależy od rodzaju działaności. Mój mąż zajmuje się remontami dachów i poddaszy a czasem też balkonów dlatego u niego niezbędne są wciagarki linowe oraz windy dekarskie. Tak naprawdę bez takiego sprzętu praca trwała by o wiele dłużej i była bardziej uciążliwa. Wnoszenie ciężkich materiałów budowlanych na znaczne wysokości może mocno dac w kość. Przy użyciu wciągarki ten problem znika.

anna_ka

Post autor: anna_ka » 25 maja 2018 13:14

@Bandzia do remontu dachu bardzo przydają się wiadra gospodarcze i kastry budowlane. Te artykuły mozesz tanio zamówić przez internet w sklepie e-metalhurt. U nich można kupić także inne narzędzia gospodarcze, które przydają się przy remontach. Ja często robię u nich zakupy bo mają też akcesoria i narzędzia ogrodowe.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 31 maja 2018 21:58

Oj narzędzi całkiem sporo bo trochę zajmujemy się budowlanką i remontami więc musi tego trochę być. To co istotne to tak naprawdę jakość tych narzędzi czasami lepiej mieć mniej, ale dobrej jakości. Warto też do każdego urządzenia za wczasu zapytać o serwis z częściami.

Awatar użytkownika
Darion79

Post autor: Darion79 » 04 cze 2018 15:43

Mój mąż zrobił sobie tablicę taką z uchwytami i sobie zawiesza, bo jak miał w walizce to wszystko gubił.
"W życiu piękne są tylko chwile..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”