Na czym można zrobić biznes

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
Awatar użytkownika
strangelove

Re: Na czym można zrobić biznes

Post autor: strangelove » 27 cze 2018 12:28

Bardzo przydatne są te porady :) Dzięki wielkie ;) Z całą pewnością z nich skorzystam :)
To jest zawsze zdumiewające, co ktoś widzi w drugiej osobie.

sanderka70

Post autor: sanderka70 » 16 sie 2018 22:00

Ja od jakiegoś czasu kupuję ubranka dla dzieciaków w Anglii ,sprzedaje je na necie i wysyłam kurierem do klientów. Wielkich kokosów na tym nie mam ale zawsze to coś.Odkąd jeszcze obniżyłam sobie koszty przesyłek zmieniając kuriera jest trochę lepiej bo w sumie jest zainteresowanie ubraniami dla maluchów.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 13 wrz 2018 07:49

A może coś związanego z żywnością? Np sklep z super foods?

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 23 wrz 2018 20:04

W dzisiejszych czasach? dosłownie na wszystkim, możliwości jest sporo, wystarczy zbadać rynek pod kątem zapotrzebowania, ja na przyklad zastanawiam się nad inwestycją w takie maszyny. Dzięki którym będę wykonywać gadżety na rózne okazje oraz firmowe w roli reklamowej. Jest to bardzo dobry plan ponieważ popyt na to cały czas rośnie.

Ajlar

Post autor: Ajlar » 23 paź 2018 12:44

w zasadzie na wszystkim , tylko trzeba przekonac klienta, że to co mamy do zaoferowania jest mu potrzebne :) ja na wiosne planuję ruszyć z sezonową wypożyczalnią gokartów. Na razie rozglądam się za sprzętem - mam już swój typ https://www.sportking.pl/zabawki-ogrodo ... ozyczalni/ - tu znalazłam solidne gokarty do wypożyczalni w dobrej cenie. Jeszcze pozostaje mi kwestia reklamy ale to po otwarciu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”