Praca w domu

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
MaksRoy

Praca w domu

Post autor: MaksRoy » 22 wrz 2017 15:05

Mnie sytuacja zmusiła do pracy w domu. Jakiś czas temu, kiedy musiałam przejść na urlop macierzyński zaczęłam dorabiać sobie na pisaniu w sieci. I tak zaczęła się moja przygoda z copywritingiem, która trwa do dziś. Muszę przyznać, że całkiem fanie to wychodzi. Pracuję w domu, więc mogę być cały czas z dzieckiem. Może nie zarabiam kokosów, ale póki co, nie chciałabym zamieniać tej pracy na nic innego. Jeśli tez macie ochotę spróbować powinniście uczyć się od najlepszych w branży - dynanet.pl.

vikav

Re: Praca w domu

Post autor: vikav » 24 wrz 2017 18:57

Rozumiem, że pracujesz jako freelancer? Interesuje się możliwościami pracy w tym charakterze. Czytałam na ten temat na blogu Grupa Most Wanted!
Podobno tego rodzaju praca ma swoje zalety i wady. Jakie ty widzisz zalety i co jest dla Ciebie najlepsze w tego rodzaju pracy? Jak myślisz, czy tego rodzaju praca jest dla każdego?

thunder

Post autor: thunder » 28 wrz 2017 09:54

Wada takiej pracy na pewno jest brak stałego kontaktu z ludźmi, a zalety? Robisz to co lubisz, kiedy chcesz.

Zuzianna

Post autor: Zuzianna » 21 gru 2017 19:01

Praca w domu ma bardzo dużo plusów, ale są i też minusy. Bardzo ciężko o sztywne godziny pracy i to w sumie nie wiadomo do której kategorii przypasować :D Moja znajoma pracuje jako freelancer i w sumie bardzo sobie chwali tą pracę, pracuje tam gdzie ma komputer. Jednak zdecydowała się na biuro wirtualne, ponieważ ma własną działalność. Dzięki ten opcji może wynajmować biuro w w wybranym centrum biznesowym nie płacąc wielkich pieniędzy za wynajem pomieszczenia na mieście

hel.kul

Post autor: hel.kul » 04 sty 2018 07:44

Zepsuł mi się laptop i zastanawiam się nad tym, gdzie w Rzeszowie najlepiej oddać go do naprawy. Kolega polecał mi serwis Emitel na Asnyka. Mówił, że naprawiał u nich laptopa i był bardzo zadowolony - szybko i niedrogo. Co o tym sądzicie?

Gladys

Post autor: Gladys » 04 sty 2018 12:32

Do takiej pracy to chyba potrzebny jest laptop. Wydaje mi się, że plusem tej pracy jest możliwość robienia tego dosłownie wszędzie. Zatem kupno laptopa konieczne. Myślę, że taka praca też by mi odpowiadała. Mieszkam z dala od zgiełku wielkiego miasta, tym samym mając wszędzie daleko :mrgreen: zatem praca w domu, to byłoby chyba najlepsze dla mnie.

Suzana

Post autor: Suzana » 06 sty 2018 10:47

Ja też pracuję w domu i bardzo lubię swoją pracę. Mam własny sklep internetowy, który tez odpowiednio muszę promować. Zauwazylam, że aktualnie najlepiej w przypadku sklepu internetowego sprawdza się newsletter. Mam abonament na maile w Emu mail, skąd wlasnie wysylam newslettery do klientów. To bardzo łatwe rozwiązanie, a probowałam już wielu innych platform.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 09 sty 2018 20:49

Do pracy w domu polecam Lenovo V310 Bardzo fajne parametry i solidna obudowa. Lenovo to dobra i bezawaryjna marka. Moja znajoma pracuje na takim i bardzo sobie chwali. Warto sprawdzic :)

iwona4401

Post autor: iwona4401 » 15 sty 2018 20:24

Moja bratowa też pracuje w domu przy dwójce małych dzieci jest nawet zadowolona.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 17 sty 2018 10:37

Ja się zastanawiam czy nie spróbować swoich sił w pracy w domu jako freelancer, moja koleżanka od roku w tym jest i jest zadowolona. Myślicie że warto ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”