Pozycjonowanie strony internetowej

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Pozycjonowanie strony internetowej

Post autor: kier » 27 sty 2014 19:14

Witam . Moglibyście polecić dobrą firmę zajmującą się pozycjonowaniem? Niestety rok temu zleciłam pozycjonowanie jednej firmie i totalnie nie jestem zadowolona z jej rezultatów...
Niestety ale na niektóre frazy nadal jestem poza pierwszą 10 .
Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.

Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Re: Pozycjonowanie strony internetowej

Post autor: tamirka » 27 sty 2014 19:25

Moim zdaniem powinieneś zmienić firmę, której zleciłeś pozycjonowanie. Niestety ale to trwa zbyt długo - jedynie tracisz czas.
Sama prowadzę swój sklep internetowy i na 5 fraz, które zleciłam jestem zazwyczaj w pierwszej 3. Oczywiście zdarza się, że strona trochę spadnie ale nie na długo - zawsze wraca do stałych pozycji. Poza tym marka już trochę się utrwaliła w świadomości klientów.
Korzystam z usług SEO Venture - jestem zadowolona. Zostali mi poleceni przez znajomych, którzy również korzystają z ich usług.
Na początku sama starałam się pozycjonować ale bez odpowiedniego zaplecza jakim dysponują większe firmy nie ma raczej szans ;)

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 01 lut 2014 11:52

kier pisze:Witam . Moglibyście polecić dobrą firmę zajmującą się pozycjonowaniem? Niestety rok temu zleciłam pozycjonowanie jednej firmie i totalnie nie jestem zadowolona z jej rezultatów...
Niestety ale na niektóre frazy nadal jestem poza pierwszą 10 .
Bo pozycjonowanie to nie jest taka prosta tematyka, po za tym wszystko zależy od fraz, jeśli chcesz się przebijać przez bardzo oblegane to będzie ciężko, bo takie frazy jak nie wiem "praca", które są oblegane przez wielkie portale z ogromnymi budżetami i cały czas pozycjonowane - nie ma szans się przebić. Natomiast pewnie, że jeśli efekty są niezadawalające można spróbować czegoś innego przejrzyj sobie ofertę www.broker-media.pl, są dość skuteczni jeśli chodzi o to co robią. Natomiast jeśli chodzi o dodatkowe źródło ruchu a tym samy przychodu to będę przekonywać do opcji takich jakie daje mailing. Tutaj możesz zapoznać się z tematyką content marketing, ogólnie cały blog, jest napisany w dość zrozumiały sposób i można dowiedzieć się sporo nowych rzeczy, więc ja osobiście polecam takie rozwiązanie.
Ostatnio zmieniony 19 lut 2014 11:53 przez NoemiSui, łącznie zmieniany 1 raz.

madziarak

Post autor: madziarak » 17 lut 2014 20:30

Moim zdaniem najlepiej zlecić pozycjonowanie profesjonalistom, ale jednocześnie robić coś samemu w tym kierunku. To wcale nie jest takie trudne, jak może się na początku wydawać. Można na przykład samemu dodawać swoją stronę do katalogów stron, które również wpływają na pozycję strony.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 25 lut 2014 20:02

Jeśli szukacie firmy, która wykona i wypozycjonuje stronę dla firmy to polecam wam skuteczni.pl. Korzystałem z ich usług. Są naprawdę profesjonalni i poważnie podchodzą do każdego zlecenia.

margo903

Post autor: margo903 » 01 kwie 2014 11:30

Rzeczywiście lepiej popracować samemu nad swoją stronę internetową,ale nie zawsze wiemy do końca jak to zrobić. Dlatego ja skonsultowałam swoje pomysły z firmą Panet, która potem zajęła się pozycjonowaniem oraz optymalizowaniem mojej strony. Dzięki tym zabiegom zyskałam większą ilość klientów i moja firma jest częściej kojarzona z dobrą stroną internetową.

gosieńka73

Post autor: gosieńka73 » 01 kwie 2014 17:59

Heja:) ja polecam firmę informatix. Korzystam z ich usług już 3 lata. Zawsze jestem miedzy 1 a 3 miejscu na stronie. Właściciel w porzadku doradza nie tylko w sprawach pozycjonowania ale i jak stworzyć stronę i wprawie domen. A frazy mam ciężkie nie powiem bo związane z turystyką morską:)

Awatar użytkownika
LarryKowalsky
Kontakt:

Post autor: LarryKowalsky » 11 kwie 2014 20:44

Jeżeli temat jest nadal aktualny zapraszam do współpracy z naszą firmą. Nasz główny profil działalności to właśnie pozycjonowanie. Więcej informacji znajduje się na stronie l4.net.pl.

Gunardan43

Post autor: Gunardan43 » 18 maja 2014 23:03

procreate.pl, tutaj sprawdź - chwalą sobie ludzie

Xprzemcio40

Post autor: Xprzemcio40 » 19 maja 2014 11:06

Gunardan43 pisze:procreate.pl tutaj sprawdź - chwalą sobie ludzie
nie słyszałam o nich - jakie mają wyniki?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”