Antydlug.pl - upadłość konsumencka z fachowcami

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
upadly
Kontakt:

Antydlug.pl - upadłość konsumencka z fachowcami

Post autor: upadly » 04 wrz 2014 21:28

Hej,

Niedawno wystartowaliśmy z biznesem wspierającym dłużników.
antydlug.pl to przede wszystkim wzory odpowiedzi na pisma windykacyjne, komornicze i sądowe dla dłużników. Nasze rozwiązanie to inowacyjny oraz niezwykle intuicyjny system. Wystarczy, że przejdziesz przez prosty kreator opisujący Twoją sprawę. Już po chwili będziesz miał fachowe odpowiedź prawną, które z powodzeniem może być wykorzystane w kontakcie z wierzycielem.
Sam system, w każdym miejscu dba o poprawność danych oraz podpowiada obowiązujące terminy lub też informuję Ciebie o innych krokach prawnych, które mógłbyś podjąć, na czym niekoniecznie zależy drugiej stronie.
Oferujemy także pomoc w przygotowaniu wniosków o ogłoszenie nowej upadłości konsumenckiej osób fizycznych.

Dlaczego upadłość konsumencka w 2014 będzie rewolucją

W związku z nadchodzącą nowelizacją ustawy o upadłości konsumenckiej przygotowujemy dla Państwa nową usługę, której celem jest umorzenie Państwa zobowiązań poprzez przeprowadzenie postępowania upadłościowego, zwanego potocznie upadłością konsumencką. Projekt ustawy o zmianie ustawy – Prawo upadłościowe i naprawcze, ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych został uchwalony przez Sejm w dniu 26 czerwca 2014 roku i wejdzie w życie do końca 2014 roku. Dzięki nowej ustawie znacznie złagodzone zostaną wymogi w stosunku do osób, które chcą ogłosić upadłość i otrzymać tak zwany “nowy start”.

Zapraszam Wszystkich, którzy zastanawiają się jak wyjść z długów.

zuzia.gola

Re: Antydlug.pl - upadłość konsumencka z fachowcami

Post autor: zuzia.gola » 01 cze 2015 21:55

W takich sprawach warto także zgłosić się do firmy : wyjsczdlugow.pl . Poprzez swoje działania zabezpieczają tyle majątku firmy lub osoby fizycznej ile na to prawo pozwala, jednocześnie doprowadzają do pełnego oddłużenia klienta z praktycznie wszystkich długów. Wiele osób już skorzystało z usług tej firmy. Nie są tanią firmą, ale bardzo skuteczną. Każdy problem potrafią rozwiązać, jedynie nie mogą oddłużyć klienta z grzywien sądu karnego oraz alimentów.

Coldi

Post autor: Coldi » 30 wrz 2015 19:22

Jak już jesteśmy przy upadłości konsumenckiej to co nie co o niej czytałam tutaj http://blog.kredytinkaso.pl/1949-upadlo ... ze-oglosic . Pisze tam ogólnie o tego typu upadłości no i oczywiście kto ją może ogłosić. Myślę, że warto poczytać

raczkowa

Post autor: raczkowa » 01 gru 2015 14:45

Moim zdaniem ogłaszanie upadłości konsumenckiej to ostateczność. Najpierw należy zrobić wszystko aby do niej nie doszło. Niestety prowadzenie własnego biznesu nie należy do najprostszych zadań, więc trzeba się trochę postarać. A zamknięcie firmy z powodu błahostki to jedno wielkie nieporozumienie. Kiedy ja miałam problemy finansowe swojej firmy i stałam wręcz na skraju bankructwa, bardzo dużo osób "radziło" mi zamknąć działalność. Bo tak najprościej. Ja się nie poddałam. Poprosiłam o pomoc specjalistów z Apax, którzy wdrożyli program naprawczy. Bardzo mi to pomogło! Obyło się bez upadłości, a firma prosperuje po dzień dzisiejszy!

teresa88

Post autor: teresa88 » 08 sty 2016 07:47

Przy problemach z długami warto chyba skonsultować się z fachowcem prawda? Może pomógłby prawnik?

qwerek

Post autor: qwerek » 31 maja 2016 21:59

wszystkiego o upadłości konsumenckiej dowiesz się z tego bloga http://www.adwokat-cichowski.pl/jak-ogl ... encka.html a nawet jeśli o czymś nie zostało napisane to wystarczy zadzwonic z tego co wiem adwokat pomaga za free telefonicznie :)

gagatka

Post autor: gagatka » 17 sie 2016 11:54

Ja wiele informacji na ten temat zyskałam dzięki blogowi upadłośćkonsumencka.com.pl, prowadzonemu przez adwokata Michała Hajduka. Na przykład tutaj: http://upadłośćkonsumencka.com.pl/upadl ... umenckiej/ dowiecie się, ile kosztuje ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Wbrew pozorom nie jest to tanie, ale pomaga wyjść z długów.

Elizka

Post autor: Elizka » 31 gru 2017 16:54

Interesuje się zobowiązaniami i tematami z nimi związanymi. Szukałam informacji na temat upadłości konsumenckiej i znalazłam taki artykuł > egidon.pl/upadlosc-konsumencka-uk. Szukam opinii osób, które są "w temacie". Chodzi mi o poznanie opinie o artykule. Wydaje się solidnie napisany, prostym językiem, dzięki czemu wiele rzeczy jest dla mnie zrozumiałych. Temat jest dość obszerny a artykuł zawiera najważniejsze informacje.

berekatka

Post autor: berekatka » 17 sty 2018 08:41

Dla niektórych upadłość konsumencka to koniec świata, załamują się i potem trudno jest im zrobić cokolwiek nowego, albo chociażby pójść do nowej pracy. Mi wydaje się, że najważniejsze jest to, że są szanse na odbicie się od dna, tylko trzeba próbować. Poddawanie się jest chyba najgorszą rzeczą, jaką można sobie zrobić. Każdemu ma prawo powinąć się noga, ale to nie powód to zakończenia walki o swoje.

anna_ka

Post autor: anna_ka » 17 mar 2018 20:44

hmmm ale przeciez upadlosc konsumencka to nic takiego strasznego. Lepiej wg mnie w taki sposob wyjsc z dlugow, niz brac kolejne chwilowki, ktore sa megalichwiarsko oprocentowane i ktore tylko przedluzaja 'agonie' finansowa nasza, powodujac coraz wiekszy dlug, prawda? Sposob jest oczywiscie w pelni legalny i stosunkowo prosty do przeprowadzenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”