Księgowa czy biuro rachunkowe?

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
majaa862

Re: Księgowa czy biuro rachunkowe?

Post autor: majaa862 » 23 kwie 2018 12:01

Księgowej raczej nie opłaca się zatrudniać, chyba, że do większej firmy. Tańsze jest biuru rachunkowe. Dla wygody warto wybrać biuro z księgowością online, jak Podatkomat - formalności można załatwić przez internet, szybko i sprawnie.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 30 kwie 2018 15:58

Ja bym zdecydowanie przychylił się ku całemu zespołowi, który będzie dbał o Wasze finanse. To zawsze sprawdza się najlepiej, bo jednak w MDDP ponad setka osób jest w stanie zająć się Waszymi rozliczeniami. Myśle, że to ma największy sens, zresztą sami oceńcie.

Mannia

Post autor: Mannia » 16 maja 2018 21:51

Ja opieram się na profesjonalizmie biura rachunkowego Akro. Warto podkreślić, że działają bezpośrednio w budynku mojej firmy! To ogromna wygoda. Zajmują się m.in księgami rachunkowymi, przychodów, rozchodów a także deklaracjami podatkowymi ZUS. Wychodzi im to doskonale, a co najważniejsze ich usługi nie są wcale drogie. Pełen profesjonalizm!

dalia112

Post autor: dalia112 » 18 maja 2018 09:26

To zależy od wielkości firmy, czy branży, w jakiej działa, także ciężko powiedzieć. Na ogół najlepszym wyborem jest prowadzenie księgowości w firmie, samodzielnie albo z pomocą księgowej (niekoniecznie na pełny etat). Odpowiednie narzędzia do księgowości dostępne są w sieci, z tych lepszych Sage Symfonia, jej demo można pobrać - program jest łatwy w obsłudze i bardzo rozbudowany.

luśka33

Post autor: luśka33 » 27 maja 2018 18:12

Moim zdaniem tylko i wyłącznie biuro rachunkowe. Bardzo polecam biuro Capital Audyt, oni świadczą dla nas wszelkie usługi księgowe :) Solidna i rzetelna firma, a pracownicy kompetentni i z doświadczeniem.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 04 cze 2018 13:04

Ja prowadzę swoj biznes od kilku miesięcy i stoje przed wyborem nowego biura rachunkowego. Najlepiej jakby to było biuro rachunkowe prowadzące księgowość online. Znalazłam w necie reklamę biura TaxCare i szczerze mi sie podoba. Chce aby biuro było online ze względu na łatwość kontaktu i brak jeżdzenia z dokumentami. A czy wy znacie to biuro i mozecie mi coś więcej o nim powiedzieć? lub ogólnie podzielić się doświadczeniami podczas współpracy z tymi biurami.

malwinka69

Post autor: malwinka69 » 09 cze 2018 02:05

Dla wszystkich początkujących przedsiębiorców, którzy nadal poszukują dobrej księgowej, polecam Infakt. To pakiet pomocy nie tylko przy zakładaniu firmy, ale także pomoc przy księgowości. Dodatkowo otrzymamy program do wystawiania faktur. Teraz można jeszcze otrzymać 10% rabatu za program do księgowości jak i do faktur.

Chylon

Post autor: Chylon » 11 cze 2018 11:50

U nas wybór padł na biuro rachunkowe. Nie wyobrażam sobie prowadzić księgowości na własną rękę, to byłoby zwyczajnie niemożliwe! Abacus w fachowy sposób prowadzą księgi, obsługę kadrowo płacową. Z ich strony mogę także liczyć na rozliczenie PIT, tak bardzo potrzebne Zdecydowanie polecam!

hel.kul

Post autor: hel.kul » 24 cze 2018 18:37

Jeśli chodzi o księgową to przyznam się, że sama poszukuję innowacji w tej kwestii. Zatrudniałam pewną osobę ale od pewnego czasu szukam możliwości ograniczenia kosztów i zwiększenia wygody. Dlatego zastanawiam się nad takim rozwiązaniem jak księgowość online. Czytałam trochę o tym na stronie i wydaje mi się, że to może się sprawdzić w mojej firmie. Macie doświadczenia w tej kwestii?

Awatar użytkownika
agie

Post autor: agie » 26 cze 2018 15:54

Nie za bardzo się na tym znam.. Dlatego też niestety nie będę mógł pomóc..
Człowiek, który pragnie opuścić miejsce, w którym żyje, nie jest szczęśliwy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”