Zakładam salon kosmetyczny

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
Awatar użytkownika
justysia77

Re: Zakładam salon kosmetyczny

Post autor: justysia77 » 29 sty 2018 21:27

Zabiegi kosmetyczne są w cenie i wątpię, żeby to się miało zmienić. Przeciwnie - wydaje mi się, że z biegiem czasu świadomość własnego ciała i potrzeb wzrasta, a co za tym idzie - korzystamy z zabiegów. Zakładając salon warto postawić na urządzenia bardzo dobrej jakości, tak żeby Twoje klientki miały możliwość wyboru różnych usług, a każda z nich była profesjonalna. Na tej stronie - importmania.pl koleżanka zaopatruje się we wszystkie maszyny, ale i oświetlenie. Jest bardzo zadowolona, jak i jej klientki ;)

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 07 lut 2018 14:11

Zakup odpowiednich urządzeń będzie wskazany - bez nich z pewnością nie uda Ci się osiągnąć odpowiedniego sukcesu. Mam na myśli aparaturę kosmetyczną, urządzenia do zabiegów estetycznych a także lasery. Pamiętaj, że to właśnie jakość Twoich usług będzie najlepszą w sobie reklamą. Mój gabinet cieszy się wspaniałą opinią a to wszystko za sprawą aparatury którą zakupiłam od Profi-Med.

qwerty

Post autor: qwerty » 09 lut 2018 12:14

salony kosmetyczne dobrze jest zakładać poza dużymi miastami ale w ich okolicy - kolezanka studiowała kosmetologie i jej profesorowie coś takiego jej mówili

berekatka

Post autor: berekatka » 12 lut 2018 13:32

A czy masz już wybrany sprzęt kosmetyczny do swojego salonu? Z pewnością potrzebujesz tego sporo.. Różnego rodzaju kombajny kosmetyczne, fotele, urządzenia do liposukcji i dużo więcej znajdziesz na stronie Cosmed24.pl. Myślę, że warto się zapoznać z ich ofertą, bo z tego co wiem ich produkty cieszą się uznaniem wśród kosmetyczek.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”