Firma wyposażeniowa wnętrz biurowych?

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
alexrom7

Re: Firma wyposażeniowa wnętrz biurowych?

Post autor: alexrom7 » 03 paź 2017 08:49

Przy wymianie wyposażenia w biurze warto również przeprowadzić taki fit out biura, takie odświeżenie powierzchni biurowej może prze przynieść bardzo ciekawe rezultaty. Poza tym wymiana wyposażenia to doskonała okazja żeby np odmalować ściany, wymienić wykładzinę czy przeprowadzić inne drobne prace remontowe. To na pewno pozytywnie wpłynie na odbiór twojego biura zarówno przez pracowników jak i przez potencjalnych klientów.

alexxrom3

Post autor: alexxrom3 » 04 paź 2017 09:57

Wymieniając wyposażenie warto zadbać również o aspekty techniczne wyposażenia biura. Mogę polecić świetną firmę zajmującą się sieciami informatycznymi w Łodzi darent.net. Obecnie sprawna sieć informatyczna w firmie jest chyba jednym z najważniejszych elementów sprawnego funkcjonowania biura i ogólnie firmy. Moim zdaniem Sprawne funkcjonowanie firmy od strony technicznej jest chyba nawet ważniejsze niż design przestrzeni biurowej.

vikav

Post autor: vikav » 30 maja 2018 10:13

Najlepiej zwrócić się do producenta mebli biurowych.
Na przykład Biuro i Meble B.M. to producent, który posiada własny salon mebli biurowych w Białymstoku oraz prowadzi sklep internetowy.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 01 cze 2018 09:57

Swoje podziemne biuro, usytuowane w piwnicy wyposażyłem w metalowe meble z oferty Met-Pol . Skąd taki wybór? Otóż wiadomo, że w takim miejscu panują różne warunki, od niskiej temperatury po sporą wilgotność. Aby zabezpieczyć moje akta i dokumenty, specjalnie zakupiłem odpowiednie szafki z ich oferty. Sprawują się rewelacyjnie!

narcyzja

Post autor: narcyzja » 16 cze 2018 16:50

Jeżeli o wnętrze biura chodzi to w każdym powinien znaleźć się ekspres do kawy :) A do niego pyszna kawa ziarnista czaskawy.pl. Ten producent posiada taką kawę i może wysłać ja do was w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia. Uwierzcie mi że wasi klienci będą nią zachwyceni.

Awatar użytkownika
artbil

Post autor: artbil » 17 cze 2018 13:48

Myślę, że warto w tym temacie poszperać w Internecie. To może być naprawdę bardzo dobry pomysł.
Kiedy zaczynają się wokół ciebie gromadzić ludzie, którym na tobie zależy, to okazują ci troskę.

ress

Post autor: ress » 20 cze 2018 10:29

Jeśli chodzi o wyposażenie na wymiar, to polecam drzwi wahadłowe szklane. Mamy u siebie i świetnie wyglądają z nazwą i logiem firmy. ;)

anatolka

Post autor: anatolka » 23 lip 2018 13:35

Jeśli chcesz zaprojektować przestrzeń biurową i kompleksowo ją wyposażyć, polecam Ci bardzo kontakt z tą firmą kdk-biznes.pl, specjalizują się w tym :) Zobacz na ich stronę zresztą, tam znajdziesz więcej informacji.

goldensilver

Post autor: goldensilver » 24 lip 2018 13:52

Solidne drzwi wewnętrzne, które na pewno długo przetrwają nawet nie jedno trzaśniecie, kupisz u nich dobredrzwiokna. Wybór jest ogromny, kupisz jakie tylko chcesz i to bez biegania po sklepach.

ubki

Post autor: ubki » 17 sie 2018 01:05

Wszystkie pieniężne sprawy takie jak zarobek, czy otworzenie działalności należy dokładnie przemyśleć przeanalizować.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”