Koszty sklepu internetowego

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
malla

Re: Koszty sklepu internetowego

Post autor: malla » 18 wrz 2017 22:36

A zastanawialiście się może nad opcją serweru wirtualnego? To jeszcze większy krok w przód. Za jego pomocą można bez problemu zarządzać serwerami i różnymi aplikacjami w firmie gdziekolwiek będziecie. Jest to bardzo fajna opcja w szczególności dla większych firm, które rozwijając się potrzebują większej mocy obliczeniowej

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 26 wrz 2017 23:23

Często sklepy internetowe przepłacają wybierając drogiego kuriera. Myślę, że najlepiej skorzystać z pomocy takich stron jak ta znajdzkuriera.pl. Jest tutaj mnóstwo przydatnych informacji chociażby nawet jak wysłać paczkę z Anglii do Polski, ale również można znaleźć tutaj ranking najlepszych firm kurierskich. Dzięki tej pomocnej stronie można znaleźć najodpowiedniejszą ofertę dla siebie w bardzo korzystnej cenie.

mamaja

Post autor: mamaja » 23 paź 2017 20:22

Takie koszta prowadzenia sklepu mogą być bardzo zróżnicowane. Można je ograniczać chociażby poprzez wprowadzenie dedykowanych systemów cms. Tego typu oprogramowanie jest indywidualnie dopasowywane do potrzeb klienta i pomaga w redukcji kosztów - nie trzeba zatrudniać osobno specjalisty od IT :)

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 06 maja 2018 21:40

Na pewno koszty utrzymania takiego sklepu są niższe niż sklepu stacjonarnego. Bardzo ważne, abyś od początku postawiła na pracę z dobrymi firmami kurierskimi. Sprawdź dokładnie jak wyglądają różne opcje na furgonetka, tam masz dokładne info odnośnie gabarytów i cen.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 13 cze 2018 18:37

Sama planuję założyć sklep i też zastanawiam się jakie koszta będą, ale jak nie spróbuję to się nie dowiem. A z jakiej firmy kurierskiej korzystasz jak wysyłasz zamówiony towar ? Bo ja będę na pewno chciała najtańszy kurier DPD. Tym bardziej że klienci będą mogli sprawdzać w DPD status paczki. Mam nadzieje że tobie biznesik się rozwija :) Ciekawe jak będzie u mnie.

lana52

Post autor: lana52 » 15 cze 2018 18:38

Ja też właśnie czekam aż mój projekt sklepu będzie gotowy. Mam nadzieję, że nie zajmie to dużo czasu, bo zapowiedzieli mały poślizg. Skoro więc jeszcze mam chwilkę czasu to postanowiłam zaplanować przyszłościowe aspekty mojej działalności. Chciałabym, aby moje wyroby trafiały nie tylko do polskiego klienta. Nie władam jednak biegle angielskim i myślę czy nie zapisać się tutaj na kurs angielskiego dla firm. Poza tym w przyszłości mogłabym tu wysyłać też swoich pracowników, których wraz z rozwojem będzie raczej przybywać. Co sądzicie?

mamami

Post autor: mamami » 12 lip 2018 14:46

Koszta sklepu internetowego jakieś są. Teraz mamy takie czasy, że liczy się tylko Internet, więc koszta kosztami, ale raczej trzeba się skupić na tym, jakie zyski przyszłościowo nam to przyniesie :)

anatolka

Post autor: anatolka » 23 lip 2018 13:32

Do kosztów należy też doliczyć m.in.opakowania do wysyłki - one też stanowią istotny koszt, przecież każdy produkt trzeba zapakować. My na szczęście znaleźliśmy świetnego dostawcę, który nam gwarantuje dobry stosunek jakości i cen. Oczywiście transport - poczta, kurierzy, też są znaczącym kosztem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”