Moja pierwsza firma

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
mamaja

Re: Moja pierwsza firma

Post autor: mamaja » 03 sty 2018 14:25

Prowadząc własną firmę należy także pamiętać o tym aby nie osiąść na laurach ale rozwijać się dalej . Ważne są szkolenia, targi , konkursy bo dzięki takim wydarzeniom usłyszy o nas więcej osób. W akademiamistrza.pl osoby które prowadzą cukiernie lub marzą o otwarciu własnej , mają możliwość nie tylko się doszkolić ale i dowiedzieć się o ciekawych wydarzeniach w których warto wziąć udział.

Zuzianna

Post autor: Zuzianna » 08 sty 2018 22:19

zyczę wam żeby wasza pierwsza firma była waszą ostatnią i nie mówie tego ze złości. Znajoma świetnie rozwinęła swoją firmę i założyła później jeszcze parę. Wgl nie miała swojego życia, co prawda zarabiała dużo jednak nie jest to jak dla mnie tego warte. Lepiej mieć jedną firmę i tego się trzymać :) Jeżeli ktoś z was zajmuję się szeroko pojętym przemysłem to już na pewno nie musi angażować się w nic więcej. Ja w tym siedzę i wiem, że można bardzo fajnie zarobić na przemyśle. Głównie siedzę w motoryzacji, teraz szukam dostawcy uszczelek do naszych części.

Brayank9

Post autor: Brayank9 » 10 sty 2018 08:07

Aby zadbać by nie była to ostatnia firma polecam dokształcać się w tematyce biznesowej i szukać ciekawych rozwiązań ułatwiających pracę i zarządzanie firmą. Znajomy skorzystał z tego co proponowali mu fachowcy i wdrozył do swojej firmy świetnego CRMa. Wszystko teraz ma praktycznie w jednym miejscu i dużo łatwiej mu utrzymuje się relacje z klientami

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 13 sty 2018 17:53

Oj nie tak łatwo jest założyć firmę. Z początku czeka Cię mnóstwo wysiłku i obowiązków.

mama89

Post autor: mama89 » 25 sty 2018 14:35

Pierwsza firma to sporo stresu, nie ukrywam. Ale na szczescie wszystki idzie dobrze, szukam jeszcze specjalisty z zakresu prawa pracy, bo napewno taka pomoc będzie mi potrzebna. Słyszałam bardzo dobre opinie nt. tego adwokata. Ktoś juz korzystał? Pozdrawiam

Marysia2131

Post autor: Marysia2131 » 02 lut 2018 08:49

Własną firmę powinniśmy zacząć od dobrego biznes planu, który z pewnością musi uwzględniać dobrą stronę internetową.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 05 lut 2018 13:35

Moją pierwszą firmą, którą postanowiliśmy otworzyć z z mężem były profesjonalne usługi drukarskie. Po rodzicach otrzymałam dosyć sporą halę, także należało to wykorzystać. Ogromnie zależało nam na tym, aby świadczone przez nas usługi charakteryzowały się wysoką jakością i renomą. W tym celu potrzebny był równie dobry sprzęt. Dzięki drukarkom wielkoformatowym cyfrowym, przemysłowym a także maszynom rolowym udało nam się w zupełności zrealizować ten plan!

Bella

Post autor: Bella » 19 lut 2018 12:45

Dzięki za wszelkie porady. Pozwolą ona bez wątpienia na to, że nie popełnię jakiś głupich błędów. Wiadomo, błędy przecież trochę kosztują.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 27 lut 2018 09:09

Jak się założy firmę to prędzej czy później kupuje się auto dla firmy. Dlatego warto od razu pomyśleć zabezpieczeniu auta przed kradzieżą. Najlepszym znanym mi jest Gan Total. Dzięki niemu już w ciagu 24 godzin auto zostaje odnalezione. Lepszego zabezpiecznia nie ma na naszym rynku.

Pollinrr32
Kontakt:

Post autor: Pollinrr32 » 27 lut 2018 15:20

Przy zakładaniu firmy często tworzy się problem zakupu sprzętu specjalistycznego który jest przeważnie drogi. Osobiście jak stałam przed takim wyborem to skorzystałam z leasingu na sprzęt i powiem szczerze że jestem mega zadowolona.
http://leasingnowoczesny.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”