Sprawdzone formy reklamy dla e-sklepu i bloga firmowego

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
iwonka89

Re: Sprawdzone formy reklamy dla e-sklepu i bloga firmowego

Post autor: iwonka89 » 07 gru 2017 11:54

Na pewno pozycjonowanie, adwordsy, fan page i wiele innych, wszystko zależy od rodzaju działalności

bierka

Post autor: bierka » 08 gru 2017 21:17

Żeby zająć się reklamą najpierw musisz mieć dobrą stronę internetową, do oceny i tworzenia strony polecam tą firmę,
qualitypixels.pl, mają duże doświadczenie, fach w ręku i naprawdę oko do takich rzeczy, zdecydowanie można im zaufać od początku realizacji projektu do jego finału.

Zuzianna

Post autor: Zuzianna » 12 gru 2017 13:06

Mi też pierwsze co przychodzi do głowy to pozycjonowanie. Te działania działają ponieważ ludzie bardzo często korzystają z wyszukiwarek internetowych, sami na pewno to robicie. Strony jakie się wam wyświetlają to nie kwestia przypadku tylko odpowiednich działań SEO.

FranczeskaWil

Post autor: FranczeskaWil » 04 sty 2018 08:30

Mi też w pierwszej kolejności na myśl przychodzi pozycjonowanie stron internetowych. Google to bardzo potężne narzędzie, praktycznie każdy z niego korzysta więc warto w tą część internetu uderzyć.

Suzana

Post autor: Suzana » 06 sty 2018 10:55

Na pewno fajnym i sprawdzonym sposobem na reklamę dla e-sklepu jest newsletter. zawsze można wysyłać swoim klientom maile z wiadomością o nowym asortymencie w sklepie, bądź aktualnymi promocjami, plus dolączyć linki i ciekawą grafikę. Bardzo łatwe rozwiązania do wysyłania maili ma Emu Mail. Ja korzystam z nich już od długiego czasu, mają zreszta najlepsze ceny na rynku.

izabela44

Post autor: izabela44 » 25 lut 2018 19:51

Optymalna będzie dywersyfikacja działań, czyli ich zróżnicowanie. Istnieją różne formy reklamy w sieci i warto z nich korzystać w mądry sposób. Są na rynku firmy, które są w stanie dopasować różne formy reklamy do potrzeb konkretnego klienta . Reklama adwords, pozycjonowanie, social media - sporo tego jest i warto wybierać z głową, by nie marnować pieniędzy.

mamaja

Post autor: mamaja » 25 lip 2018 14:46

to ja dodam od siebie, że warto też pomysleć o porządnej fotografii produktowej. Z pozycji konsumenta wiem, że kupuję to, co na pierwszy rzut oka mi się podob. Warto więc o tym pomyśleć, Sama kiedyś korzystałam z pomocy firmy NFStudio. 100% profesjonalizmu, korzystne ceny i świetny kontakt. Warto zerknąc na ich dotychczasowe realizacje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”