Chemia gospodarcza producent

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
iwonka89

Chemia gospodarcza producent

Post autor: iwonka89 » 07 gru 2017 11:57

Hey wszystkim biznesowym mamom :)

Zakładam razem z mężem halę produkcyjną do szycia ubrań sportowych i potrzebuję poznać wasze opinie o chemii gospodarczej bezpośrednio od producenta. Myślałam już nad firmą organika.com.pl, ponieważ wydają się bardzo rozsądni i rzetelni, jednak chciałabym się dopytać o dodatkowe informacje. Czy któraś z Was w swoim biznesie korzysta już z ich usług? Jeżeli tak, to jakie dokładnie produkty jesteście w stanie mi polecić? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi!

yokoyoko

Re: Chemia gospodarcza producent

Post autor: yokoyoko » 07 gru 2017 13:02

Najlepszym pomysłem jest branie chemii bezpośrednio z hurtowni. Tym sposobem zaoszczędzicie sporo pieniędzy, a co najważniejsze nie będziecie musieli się martwić o jakość. W szczególności polecam chemię niemiecką.

Chylon

Post autor: Chylon » 02 mar 2018 17:35

Jak już brać chemie to prosto z hurtowni. Ja od dawna stawiam na PetrusSerwis oraz ich szeroką ofertę. Produkty, jakie oferują stoją na najwyższym poziomie, a co najważniejsze można je zakupić za super pieniądze. Ich oferta zrobiła na mnie ogromne wrażenie, nie wyobrażam sobie zamawiać produktów z innego źródła.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 28 maja 2018 22:43

Cześć mamo! :) Ja zgodzę się z poprzedniczką- najlepiej jest zamawiać chemię prosto z hurtowni. My z mężem prowadzimy dość sporą firmę i w środki chemiczne zawsze zaopatruje hurtownia. Długo szukaliśmy idealnej hurtowni, a w tej właściwie wszystko nam pasowało- zarówno konkurencyjne ceny jak i naprawdę spory wybór produktów :) No i wiadomo, że szybka dostawa też zawsze bardzo nas cieszy!

Mannia

Post autor: Mannia » 04 cze 2018 15:08

Może zainteresuje Cię oferta od Ema-Pol? Miałam okazję zamawiać od nich niezwykle porządną chemię gospodarczą, ale również opakowania foliowe. Wysoka jakość w kompozycji z atrakcyjną ceną to chyba to, czego poszukujemy, nieprawdaż? Och produkty zrobiły na mnie ogromne wrażenie, staram się zaopatrywać w nie w miarę możliwości.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 09 lip 2018 22:19

My chemię do naszej firmy zamawiamy zawsze z hurtowni eurochemia ;) Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług, bo zawsze profesjonalnie podchodzą do złożonych zamówień. Ostatnio zamawialiśmy też mydła wpłynie i muszę przyznać, że są naprawdę świetne! Stosunek ceny do jakości jest fantastyczny a to liczy się dla nas najbardziej :) A w firmie jak to w firmie- mydła schodzi dużo.

Makaron

Post autor: Makaron » 12 lip 2018 11:17

Jak już wybierzesz jedną z ofert, które podsyłają Ci dziewczyny to warto będzie pomyśleć o reklamie. Ja niedawno wykupiłam sobie dostęp do bazy e-maili dużych firm i wysłałam do nich wiadomości z ofertą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”