Marketing w Internecie, obsługa social-media - dyskusja

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
annstanik

Marketing w Internecie, obsługa social-media - dyskusja

Post autor: annstanik » 07 gru 2017 15:51

Hej!

Czy zajmujecie się marketingiem w Internecie oraz obsługą social-media na własną rękę czy może zlecacie to innym firmom?
Osobiście w moim wcześniejszym biznesie robiłam to na własną rękę, ale z doświadczenia wiem, że trzeba się temu bardzo poświęcić, jeżeli chcemy odnieść jakieś fajne rezultaty... czasem trzeba było wybierać albo to albo tamto, a robiąc wszystko nie miałam na nic kompletnie czasu :crazy:

I wiecie co? Mimo wszystko ciągnęło mnie do tego marketingu :) Wiedziałam co robię, efekty były bardzo fajne, aż w końcu koleżanki puściły famę i znajomi znajomych byli zainteresowani tym bym zajęła się ich firmami w Internecie. Tylko, że wtedy prowadziłam jeszcze kwiaciarnię, ale finalnie ją zamknęłam i wzięłam te zlecenia od znajomych. To była chyba moja jedna z lepszych decyzji w życiu. Wreszcie odzyskałam energię do życia i bardzo polubiłam wykonywać swoją nową pracę. Co najlepsze, to mogłam spędzać dużo więcej czasu z rodziną w domu.

Jakiś czas temu postanowiłam wyjść na głębsze wody i uruchomiłam nową firmę, która zajmuje się tym wszystkim co robiłam przez ostatnie 1,5 roku - czyli wszelkiego rodzaju marketing Internetowy, social-media, monitorowanie aktywności fanów, pozyskiwanie opinii i poprawa wizerunku firmy.
I powiem wam, że to moje spełnienie marzeń. Kocham swoją pracę i to kiedy moi klienci są zadowoleni z efektów.

Piszę tego posta, by dowiedzieć się jak wygląda ten temat u Was i ewentualnie co wkurza Was w firmach, które świadczą podobne usługi? Swoją drogą może tutaj na forum znajdą się mamy, które ze mną współpracują :love:

Nie chciałabym robić sobie reklamy publicznie w tym poście, bo nie wiem czy wypada... ale jeżeli któraś jest bardzo ciekawa, to proszę o prywatną wiadomość :thumbup:

Dabo
Kontakt:

Re: Marketing w Internecie, obsługa social-media - dyskusja

Post autor: Dabo » 11 lut 2018 16:06

Ja przez jakiś czas sama starałam się prowadzić profile na portalach społecznościowych, ale dość szybko okazało się, że nie mam pomysłu na to i kończą się pomysły... Wtedy udało mi się nawiązać współpracę z agencją thinkthings.pl, która potrafi robić to doskonale. Zajęli się kompleksową budową wizerunku mojej firmy w Internecie, dzięki czemu ja mogłam przeznaczyć czas na inne ważne rzeczy. Bardzo owocna współpraca. :thumbup: :clap: :D

berekatka

Post autor: berekatka » 05 kwie 2018 09:07

Super! Bardzo gratuluję Tobie tego, że z zainteresowania i pasji zrodziła się Twoja wymarzona praca! Nie każdy ma to szczęście, by kochać to, co się robi zawodowo. Ale Tobie się udało i naprawdę masz się z czego cieszyć.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 11 kwie 2018 13:46

Myślę, że bez tego w dzisiejszych czasach firma nie istnieje. Najlepsi specjaliści od e-marketingu to conversacja.pl. Solidni, terminowi a co najważniejsze bardzo kreatywni.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 04 paź 2018 17:31

Media społecznościowe są bardzo ważne, bo to właśnie tam najczęściej prowadzone są działania marketingowe :) Dlatego dobrze trzymać rękę na pulsie i na bieżąco sprawdzać nowinki w tym temacie. Ja bardzo lubię czytać wpisy na https://socialpress.pl/ , bo właśnie stamtąd dowiaduje się wszystkiego o social mediach!

ametyst

Post autor: ametyst » 12 paź 2018 15:07

no pozycjonowanie to teraz standard, tak samo jak obsługa social media.

o tym, co to jest SEO i w jaki sposób można z jego pomocą wypromować firmę, możecie poczytać tu: http://site-call.pl/co-to-jest-seo/ w przystępny i czytelny sposób są podstawy SEO :)

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 12 paź 2018 15:10

Social media w dzisiejszych czasach to temat szczególnie ważny i nie można go ominąć w żaden sposób. Z tego co czytałem na stronie https://www.ecommerce2day.pl/dlaczego-w ... ial-media/ reagowanie na komentarze w social media jest szczególnie ważnym procesem, który wpływa głównie wizerunkowo. Dodatkowo takie interakcje z użytkownikami pozwalają na wyświetlenie danego posta większej liczbie osób, co przełoży się na wyświetlenia strony. Część z nich jeśli dokona zakupy jesteśmy na plus nie robiąc wiele.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”