Ciekawe konferencje?

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
karolinka
Kontakt:

Ciekawe konferencje?

Post autor: karolinka » 12 gru 2017 11:00

Dziewczyny uczestniczycie w konferencjach i warsztatach typowo związanych z biznesem? Warto na takie konferencje jeździć? W tym roku po raz pierwszy byłam na konferencji Prawa Pracy i muszę przyznać, że fajne spotkanie i dużo fachowej wiedzy. Za chwilę nowy rok więc kolejne edycje takich spotkań. Co możecie polecić, by wpisać już teraz w swój terminarz?

Suzana

Re: Ciekawe konferencje?

Post autor: Suzana » 06 sty 2018 10:51

Tak, chodzę na różne branżowe konferencje. Miałam okazję być ostatnio na konferencji w hotelu best western efekt express w krakowie. Konferencja zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. nie dośc, że byla bardzo merytoryczna, to jeszcze zorganizowana w tak pięknym miejscu.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 22 sty 2018 18:46

Witam, właśnie niedługo mam w planach zorganizować konferencję. Niestety moja sala jeszcze nie jest zbytnio do tego przystosowana. Brakuje mi dobrego nagłośnienia i oprawy multimedialnej. Znalazłam w internecie ciekawe tutaj usługi hdsystem.pl . Nawet widziałam, że mogą stworzyć taką transmisje audio-wideo , co może też w przyszłości się przydać. Co o tym myślicie?

mamaja

Post autor: mamaja » 28 sty 2018 17:12

Jeśli chodzi o ciekawe konferencje skierowane typowo dla kobiet to warto zerknąć na hrnaszpilkach.pl. Bierzecie udział w takich wydarzeniach ? Moim zdaniem to idealne miejsce by poznać tajniki skutecznej i efektywnej rekrutacji za pomocą nowoczesnych metod jak np social media. Ja się wybieram, a Wy :) ?

biedroska

Post autor: biedroska » 10 lut 2018 11:37

dobre miejsce w krakowie do zorganizowania konferencji to hotel best western efekt express w krakowie. miałam okazję tam byc już kilka razy na konferencji i za każdym razem jestem pod wrażeniem tego miejsca.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”