wyposażenie gabinetu kosmetycznego

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
Mannia

Re: wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: Mannia » 25 maja 2018 10:30

Pomyśl nad złotem i srebrem do zabiegów kosmetycznych. Rozwiązanie tego typu jest rzadko spotykane, dlatego warto byłoby się zainteresować tym. Możesz sobie dzięki temu zapewnić rzeszę klientów. Mój gabinet zaopatruję w artykuły tego typu, a klienci są bardzo zadowoleni.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 02 cze 2018 11:56

Oczywiście wyposażenie lokalu w sprzęty to jedno, ale nie zapominajcie również o różnego rodzaju organizerach, które usprawnią działanie takiego zakładu. Bardzo fajna opcja na jaką trafiliśmy ostatnio (mamy salon fryzjersko/kosmetyczny) to aplikacja gabi.net.pl, póki co testujemy za darmo bo jest taka możliwość, ale prawdopodobnie będziemy ją wdrażać na stałe.

Fajny organizer dzięki, któremu można przypominać o wizytach sms - sporo telefonów o potwierdzenie wizyty nam odeszło, teraz wprowadziliśmy nową usługę również dzięki tej aplikacji została rozesłana informacja do naszych wprowadzonych w system klientek, odzew był szybki i przekroczył nasze oczekiwania. Przejrzyjcie sobie bo aplikacja wygląda ciekawie.

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 10 lip 2018 11:24

Myślę, że nie ważne czy jest to gabinet kosmetyczny czy innego rodzaju biuro to stylowe meble zawsze będą przydatne. W końcu w takim gabinecie lub biurze przyjmujemy klientów więc warto zadbać by to miejsce wyglądało luksusowo.

Chylon

Post autor: Chylon » 11 lip 2018 13:34

Łóżko metalowe, jak i szafki BHP wykonane z tego materiału mogą okazać się idealnym wyborem do kosmetycznego gabinetu. To samo tyczy się pozostałych mebli, będą one prezentować się estetycznie. Przy zaopatrywaniu się w meble tego typu warto postawić na sprawdzonego i zaufanego producenta - w moim przypadku był to Met-Pol . Ogromne wrażenie wywołała na mnie jakość wykonania tych produktów, od dawna służą mi jakby były nowe.

arlett

Post autor: arlett » 11 lip 2018 14:08

Pamiętaj o znakach informacyjnych. Możesz je zamówić m.in na https://sklep.techemznaki. To producent znaków, zrealizują bez problemu twoje zamówienie.
Ja do swojego gabinetu wszystko zamawiałam online - tak najłatwiej.

Florka

Post autor: Florka » 25 lip 2018 14:59

Ciekawe rozwiązanie gabinetu kosmetycznego znajdziecie tutaj femi.com.pl. Znajomi mają zamawiać u nich ladę oraz wyposażenie sklepu odzieżowego. Z realizacji,które oglądałam na ich stronie wynika, że znają się na rzeczy. Wiem, że mają też projektantów wnętrz, zatem są w stanie wszystko od początku rozplanować.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 26 lip 2018 09:33

Mój gabinet jest wyposażony w złoto i srebro do zabiegów kosmetycznych. Z jego pomocą jesteśmy w stanie świadczyć bardzo charakterystyczne a przede wszystkim popularne zabiegi z wykorzystaniem zarówno srebra jak i złota.

Awatar użytkownika
tommi99

Post autor: tommi99 » 27 lip 2018 19:27

Super! Wielkie dzięki za ciekawe porady. Myślę, że bez wątpienia mi się one przydadzą ;)
Miłość to najgorsze, co się może człowiekowi przytrafić. Człowiek chodzi jak idiota i przestaje troszczyć się o siebie samego.

DominikaD32

Post autor: DominikaD32 » 15 wrz 2018 12:27

Akurat w tym zakresie z czystym sumieniem mogę polecić Ci sklep internetowy https://www.finefactory.pl/ w którym znajdziesz wyposażenie do salonu kosmetycznego oraz fryzjerskiego wysokiej jakości i jednocześnie dobrych cenach. U nas sprawdził się super do tego mają opcją leasingu więc jeżeli biznes będzie szedł fajnie to jest to bardzo wygodne rozwiązanie finansowania :)

FionkaM22

Post autor: FionkaM22 » 16 wrz 2018 22:54

Ja prowadzę swój gabinet kosmetyczny już od kilku lat także wydaje mi się, że wiem czego oczekują moje klientki i za jakimi trendami warto iść. Od niedawna zdecydowaliśmy się również na zakup urządzenia Aquasure i muszę przyznać, że klientek przybywa na zabieg oczyszczania wodorowego które daje naprawdę dobre efekty. Jeżeli jesteś zainteresowana takim rozwiązaniem to ze swojej strony mogę polecić Ci abyś zajrzała do http://aquasure.com.pl/ gdzie znajdziesz jego dokładny opis.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”