Jak poradzić sobie z zadłużeniem?

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
lana52

Jak poradzić sobie z zadłużeniem?

Post autor: lana52 » 31 maja 2018 22:50

Czasami, zaciągając kolejne zobowiązania, nie zdajemy sobie sprawy z tego, że możemy nie być w stanie jego spłacić. Jak poradzić sobie z zadłużeniem? Tak się składa, że jedynym rozwiązaniem jest czasami ogłoszenie bankructwa, czy w przypadku osób prywatnych, upadłości konsumenckiej.

gosh

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem?

Post autor: gosh » 06 cze 2018 09:41

No cóż, trzeba je spłacić...

JuloRyba

Post autor: JuloRyba » 04 lip 2018 19:04

gosh pisze:
06 cze 2018 09:41
No cóż, trzeba je spłacić...
Gdyby każdy wychodził z takiego założenia to by nie było windykatorów, a tymczasem trzeba brać pożyczki w odpowiednich miejscach gdzie ktoś nam doradzi jakie warunki spłaty wybrać. Taka elastyczna pożyczka pomoże naprawić chwilowe problemy finansowe ale zawsze trzeba korzystać z takich ofert ze zdrowym rozsądkiem i na spokojnie.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 11 lip 2018 21:59

Czasem dobrze jest wziąć po prostu jedną większą pożyczkę i pospłacać sobie te mniejsze zobowiązania. Ja tak zrobiłam :) Znalazłam naprawdę dobrą i atrakcyjną ofertę pożyczki, więc złożyłam o nią wniosek. Udało mi się ją dostać i spłacić pozostałe zobowiązania :) Teraz spłacam sobie już tylko niewielką ratę z tej ostatniej pożyczki, co nie sprawia mi problemu.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 26 lip 2018 08:56

Najlepszym pomysłem jest postawienie na restrukturyzację. Pozwoli nam to na uniknięcie kolejnych, nieprzespanych nocy. Sam miałem z tym kłopot, aktualnie kamień spadł mi z serca a to za sprawą współpracy z eurekarestrukturyzacje. Postępowanie restrukturyzacyjne pozwoliło nam zostawić za sobą balast w postaci starych zobowiązań przy jednoczesnym zachowaniu aktualnego dorobku. Nowy start w biznesie może okazać się możliwy!

mamija

Post autor: mamija » 04 wrz 2018 15:09

Na problemy z zadłużeniem dobrą opcją jest kredyt konsolidacyjny. Oczywiście nasze zadłużenie nie zniknie w magiczny sposób. Jednak do spłaty będziemy mieli miesięcznie tylko jedną dużo niższą ratę, którą zwyczajnie będziemy w stanie spłacać nie generując tym samym dodatkowych kosztów z tego powodu, że nie spłacamy swojego zadłużenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”