Jak się reklamować

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
zuzia.gola

Re: Jak się reklamować

Post autor: zuzia.gola » 19 sie 2014 19:50

wśród skutecznych reklam najskuteczniejsza jest ta w sieci. Prowadzę sklep internetowy i stosowałam różne metody wzmacniające pozycję, wprowadzałam promocje i wreszcie zainwestowałam w nowoczesne prezentacje produktów. Dzis to podstawa- tego jestem pewna. Prezentacje 3D robią furorę i nie dziwie się, bo każdy chce widzieć co kupuje w sieci. Dzięki takiej inwestycji i reklamie zyskałam klientów, którzy chętnie wracają i prowadzą kolejnych, wzrosła sprzedaż a ja działam dalej. Musicie spróbować, koniecznie bo to się opłaca i świetnie wygląda :)

Sunsin

Post autor: Sunsin » 20 sie 2014 21:35

Fakt, że rynek zmienia się dość dynamicznie, to co było skuteczne jak czytam w temacie jeszcze jakiś czas temu w tej chwili pomimo, że nie minęło dużo czasu już praktycznie nie ma znaczenia. Osobiście mogę Wam doradzić jak chcecie się reklamować zróbcie to z głową i kompleksowo wtedy naprawdę można zobaczyć efekt. Dobrze też wybierać agencje, które nie zajmuja się tylko jednym segmentem reklamy, a wszystkimi i robią to od A do Z. Swego czasu współpracował w mojej poprzedniej pracy z Agencją Reklamową CONTACT (tutaj ich portfolio http://www.arcontact.pl/portfolio/) naprawdę kawał dobrej roboty zrobili. I jeszcze jedna rada warto szukać tego typu firm poza stolicą - tutaj ceny za to samo trzeba liczyć razy dwa, a jakość wcale wyższa nie jest. Takie jest moje zdanie oczywiście.

derima

Post autor: derima » 21 sie 2014 13:14

Pomyśl o wysyłaniu wiadomości SMS do swoich klientów. Ja do moich wysyłam z wszystkimi ważnymi informacji np. że w sklepie trwa promocja, że będzie wyprzedaż itp. Korzystam ze strony fabrykasms.pl i jestem bardzo zadowolony.

borrana

Post autor: borrana » 22 sie 2014 11:31

Przede wszystkim nie poddawać się. Nie zakładajmy, że już ten pierwszy "sposób" reklamy będzie wiązał się z licznymi sukcesami. Promocja firmy wymaga czasu! Bądźmy wytrwałe, a z pewnością się nam uda. Nie bójmy się zmian. Ja kilka dni temu po raz pierwszy zamówiłam kubki reklamowe.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 28 sie 2014 20:40

Czytając te posty przeczytałam, ze można parasolki reklamowe, parasolki są raczej drogie, ja bym proponowała balony reklamowe, tańsze i można niejedno dziecko uszczęśliwić.
Biznes forum

paula1_
Kontakt:

Post autor: paula1_ » 03 wrz 2014 14:55

Pozycjonowanie strony w Internecie, reklamy google adwords, promowanie strony na profilach społecznościowych, zachęcanie do polubienia rodziny i znajomych, żeby jak najwięcej potencjalnych klientów się o tym dowiedziało

nina_ky

Post autor: nina_ky » 08 wrz 2014 06:31

Pozycjonowanie strony i ogólnie - reklama w internecie to chyba teraz najważniejsze aspekty działań marketingowych. Mnie zastanawia również czy copywriting sprawdziłby się w mojej sytuacji - znajomi uważają, że tak, ponieważ content marketing nie tylko wspomaga i urozmaica pozycjonowanie, ale także jest dla mnie doskonałą formą reklamy.

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 08 wrz 2014 18:48

Moja poprzedniczka ma racje. Jeśli chcesz w jakiś sposób zaistnieć w internecie to odpowiednie pozycjonowanie jest podstawą. Musisz zrobić tak zeby Twoja strona była jak najwyżej w wyszukiwarce. Może skontaktuj się z tą firma seofabryka.pl i spróbuj pozycjonowania.Widziałam w ich portfolio że sa skuteczni.

kariodionko
Kontakt:

Post autor: kariodionko » 11 wrz 2014 15:10

Moim zdaniem mieć bardzo dobrą strone internetową plus wartościową treść a strona sama będzie się sama reklamować. Użytkownicy Internetu będa ja polecać na forach Internetowych czy portalach społecznościowych typu facebook. Przykładem dobrze opisanych produktów jest sklep http://sklep.fizjoterapeuty.pl/135-oczyszczanie-detoks . Wybrałem branże mało popularną jednak proszę zwrócić uwage iż pod każdym produktem jest odpowiednia treść. To znacznie poleszpa naszą strone w wyszukiwarce google.

Mariota

Post autor: Mariota » 11 wrz 2014 18:14

Nie koniecznie musisz do tego kogoś zatrudniać. Teraz wystarczy odpowiednie szkolenie i wiele rzeczy możesz zrobić na własną ręke. Sporo obecnie mówi się o marketingu internetowym wiec Ty też możesz od tego zacząć. Moze pomyśl o tym żeby w ten sposób zainwestować w reklamę. Mozesz się wiele nauczyć i samemu zająć sie reklamą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”