Obsługa biura - korzystacie z innych firm ?

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
gasiorek

Re: Obsługa biura - korzystacie z innych firm ?

Post autor: gasiorek » 28 sie 2014 16:01

Prowadząc rozwijającą się firmę za chwilę będziesz miała do rozstrzygnięcia kwestie związane z magazynem, sprzedażą kontakty z klientami. Robi się tego coraz więcej. Kiedyś trzeba było zatrudniać do wszystkiego ludzi a dziś są programy komputerowe, które mnóstwo problemów rozstrzygają za Ciebie. Czy znacie np programy ERP, Symfonia, SaldeoSMART. Dostępne są w firmie Tradiss.

viki88

Post autor: viki88 » 18 wrz 2014 12:26

Staramy się sami dawać ze wszystkim radę, ale korzystamy raczej z najnowszych innowacji. Między innymi oferta tidetelco.pl ostatnio nas zainteresowała. Szczególnie pod względem możliwości raportowania częstotliwości wybieranych ofert i zapytań. W naszej branży może się to okazać najbardziej pomocne.

Vanessa123

Post autor: Vanessa123 » 22 wrz 2014 15:01

Często korzystam z pomocy innych firm, ale przeważnie są to przedsiębiorstwa poleca przez znajomych z mojej branży.

masterkka

Post autor: masterkka » 22 wrz 2014 22:05

Jeżeli chodzi o księgowośś to tym zajmuję się sama, gdyż mam odpowiednie wykształcenie :) Właśnie specjalnie w tym celu kończyłam dodatkowe studia - podyplomowe na Wyższej Szkole Bankowej. Jest tam taki kierunek jak rachunkowość i finanse przedsiębiorstw.

Wcześniej miałam także różne kursy i szkolenia z księgowości, tak więc tematyka jest mi dobrze znana. Niestety w Polsce trzeba sporo się natrudzić aby coś załatwić w urzędach, no ale dzięki odpowiedniej wiedzy przynajmniej potrafię walczyć :)

kreatynka

Post autor: kreatynka » 24 paź 2014 10:49

A co myślicie o nowej technologii faktur elektronicznych? W zasadzie już nie taka nowa, bo jest jakiś czas, ale ja dopiero teraz zaczęłam się nad takim rozwiązaniem zastanawiać. Znalazłam ofertę i myślę o wprowadzeniu tego systemu do firmy. Może ktoś z Was już korzysta?

hela30

Post autor: hela30 » 21 gru 2014 10:11

Ja już od 6 miesięcy mam zainstalowany taki program do faktur i faktycznie sprawniej to wszystko idzie. Krótkie szkolenie i można było działać...

mamaKama

Post autor: mamaKama » 13 kwie 2015 23:01

Program to dobra rzecz, ale czasem nawet a to czasu brakuje. Wydaje mi się że zatrudnianie księgowej czy też zewnętrznej firmy to bardzo korzystne rozwiązanie - można skupić się na innych rzeczach, a nie na papierkowej robocie, może na początku nie jest to konieczne, ale po jakimś czasie robi się niezbędne. Ja mogę polecić dla biznes mam z okolic Krakowa biuro rachunkowe Finanse i Rachunkowość Katarzyna Kłyś.

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 19 kwie 2015 22:44

Ale tu chyba nie chodzi o dawanie ze wszystkim rady, przecież niektóre rzeczy taniej mogą nam wykonać firmy zewnętrze poczytaj sobie o outsourcingu chociażby dotyczącego sprzątania dużo taniej wyjdzie wynajęcie firmy tego typu, która zagwarantuje nam codziennie sprzątanie biura niż dodatkowa zabawa w zatrudnianie sprzątaczki na część etatu, albo jakieś dziwne umowy, a tak jedna faktura w miesiącu i spokój.

Awatar użytkownika
Martuszka88

Post autor: Martuszka88 » 21 kwie 2015 15:24

Myślę, że sprawny przedsiębiorca poradzi sobie nawet bez takiego nazwijmy to udogodnienia.

Anka88

Post autor: Anka88 » 01 maja 2015 23:37

Martuszka88 pisze:Myślę, że sprawny przedsiębiorca poradzi sobie nawet bez takiego nazwijmy to udogodnienia.
Nawet najsprawniejszy przedsiębiorca nie ma czasu na wgłębianie się w co bardziej skomplikowane problemy prawne czy księgowo-podatkowe. Przydaje się wtedy pomoc zewnętrznego fachowca - na zatrudnienie księgowego czy prawnika na etacie w firmie jestem "za mała".

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”