reklama dla biznesu?

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
izabela44

Re: reklama dla biznesu?

Post autor: izabela44 » 12 kwie 2018 13:11

W dzisiejszym świecie reklama nie jest łatwym tematem. Konkurencja ogromna i trzeba promować się wielotorowo. A to wymaga know how i doświadczenia. Także ja też uważam, że warto na profesjonalistów postawić. Tym bardziej, że są na rynku agencje marketingowe, które specjalizują się w promocji wybranych sektorów, na przykład agencja BITUBI, która wyspecjalizowała się w promocji firm z branży IT. I z takich usług warto korzystać.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 13 kwie 2018 08:04

Raczej normalna sprawa. Przecież teraz bez odpowiedniej reklamy ciężko sobie wyobrazić sprawnie funkcjonujący biznes. Teraz wszystkie firmy dbają o marketing. Jeśli nie będziecie rozpoznawalni na rynku, to sami ograniczacie sobie potencjał Waszych możliwości. Myślę, że absolutną podstawą jest fanpage na facebooku. Już samo takie działanie znacznie wpłynie na rozpoznawalność Waszej marki.

monika8934

Post autor: monika8934 » 09 maja 2018 15:27

Reklama biznesu to podstawa w dzisiejszych czasach. Jeśli szukamy czegoś dobrego, to według mnie ważna będzie tutaj agencja reklamowa, która stworzy dla nas idealną reklamę. Można skorzystać z opcji internetowych, ale też również ze stacjonarnych. W dobrych agencjach o wszystkim nam powiedzą i we wszystkim nam pomogą.

UlubionaMama

Post autor: UlubionaMama » 13 maja 2018 11:44

Reklama dla biznesu jest bardzo ważna, bo odgrywa ważną rolę w zdobywaniu klientów i zwiększaniu rentowności naszej firmy. Sama od dłuższego czasu planuję jakiś marketing, ale nie miałam pojęcia na jaki się zdecydować przy wyborze, jaki nam oferuje dzisiejszy rynek. Jednak może zacznę od ulepszenia mojego stoiska ?

Sunsin

Post autor: Sunsin » 01 lip 2018 21:40

Kwestia czego oczekujecie, na pewno (szczególnie na początku) warto współpracować z firmami, które mają duże doświadczenie na rynku bo doradzą Wam i powiedzą co jest skuteczne u innych klientów. Przykład studia reklamy z Bielska - decoart.eu profesjonalne podejście i to co powinno wszystkich interesować wysoka jakość i terminowość.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”