Jaki komputer do biura

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
Elsiemm

Re: Jaki komputer do biura

Post autor: Elsiemm » 23 maja 2016 09:01

Ja gorąco polecam sprzęt Apple. Co prawda drogi, ale naprawdę jest komfortowa praca i nic nam nie przeszkadza, nie ścina się, dużo narzędzi.

green.eyes87

Post autor: green.eyes87 » 31 maja 2016 15:11

My zamawialiśmy komputery stacjonarne w sklepie Trysja. Składane były pod kątem naszych potrzeb i oczekiwań. Są mocno spersonalizowane wobec tego :) Dodatkowo uważam, że PC lepiej się sprawdza w pracy biurowej niż laptopy.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 20 cze 2016 20:53

Dosyć duży wybór widziałam w https://mobikomp.pl/12-komputery - nie wiem, czy znasz? W razie pytań pytaj - są zwykle dostępni online i wyjaśnią Ci wszystko, pomogą dobrać zestawy itd.

iza.izabela

Post autor: iza.izabela » 28 cze 2016 12:35

green.eyes87 pisze:My zamawialiśmy komputery stacjonarne w sklepie Trysja. Składane były pod kątem naszych potrzeb i oczekiwań. Są mocno spersonalizowane wobec tego :) Dodatkowo uważam, że PC lepiej się sprawdza w pracy biurowej niż laptopy.

Też tak uważam, najlepiej zamawiać zestaw komputerowy dokładnie pod swoje potrzeby. W każdej branży są one nieco inne, ale na pewno warto inwestować w sprzęt, który dobrze zniesie eksploatację w trybie 8h dziennie. Trysja ma z tego co widzę naprawdę rozbudowaną ofertę, więc zakładam, że sprzęt macie pro, @green.eyes87 :)

majaa862

Post autor: majaa862 » 01 lip 2016 11:06

Do biura wystarczy najprostszy komputer za 1000-1500 zł, chyba, ze ktoś pracuje na jakichś wymagających programach, to wtedy będzie potrzebny lepszy. Najprostszym rozwiązaniem jest kupienie gotowego komputera w sklepie, ale składając samodzielnie można sporo zaoszczędzić. Dobranie odpowiednich podzespołów i złożenie komputera nie jest łatwe, ale w internecie jest sporo poradników na ten temat, które znaczni to ułatwiają - sporo takich poradników znajdziecie tutaj http://www.mamkomputer.info w dziale sprzęt komputerowy.

karolka80

Post autor: karolka80 » 17 lip 2016 18:15

Ja uważam, że znacznie lepiej kupić indywidualnie składane zestawy komputerowe, takie jak oferuje sklep Trysja właśnie. Gotowe zestawy są oczywiście OK, ale jednak komputer w biurze najczęściej jest eksploatowany i szybko przestaje wyrabiać, wiem z autopsji. Dodatkowo w większości firm komputer musi obsługiwać wiele programów, a nie tylko program pocztowy...

Lekalox

Post autor: Lekalox » 27 lip 2016 12:46

Wszystko zależy jakie działania będą na nim wykonywane. Ja skłaniałbym się ku jakiemuś gotowemu zestawowi do 2500zł który wystarczy na kilka lat na pewno.

pepitka

Post autor: pepitka » 27 lip 2016 13:26

Kup coś lepszego, ja na sprzęcie już nie oszczędzam nauczona doświadczeniem.Może popytaj znajomych kolegów z IT? Teraz planuje też usprawnić instalacje elektryczną- między innymi wstawić nowe liczniki energii :) Krok po kroku w stronę zautomatyzowania biura.

Adamms

Post autor: Adamms » 30 lip 2016 16:24

Po pierwsze kup mocny procesor, reszte komponentów duzo prościej wymienc

Mateso

Post autor: Mateso » 14 sie 2016 08:20

Weżcie sobie MacBooki Air albo Pro, jak mniejszy budżet to np. z outletów dostępnych w u Polskich resellerów. Polecam również do kompletu iPhone'y - niesamowicie to współgra ze sobą wszystko dostępne tu i tu przez chmurę. Naprawdę to znacznie usprawnia pracę jak ktoś dużo korzysta z mejli i narzędzi do pracy wspólnej typu Asana, Trello itp.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”