Strona 1 z 5

Wydajny pracownik

: 26 mar 2015 12:19
autor: Karolcia89
Witam. Chciałabym aby moi pracownicy byli zadowoleni z pracy u mnie. Robię co mogę i staram się budować dobrą atmosferę w pracy ale sądzę że to za mało... macie może jakieś pomysłu co mogę zrobić żeby poprawić tą sytuację ? Czytałam że dobrym pomysłem jest http://www.edenred.pl/pl/karty-na-posil ... ilaktyczne Co o tym sądzicie ? A może macie inne pomysły... chętnie się dowiem

Re: Wydajny pracownik

: 27 mar 2015 21:05
autor: gosh
U mnie czegoś takiego nie było.

Re: Wydajny pracownik

: 31 mar 2015 13:53
autor: erisa
Przydatna jest integracja, inwestowanie w pracownika. Jeśli czuje się potrzebny i doceniany to przekłada się to na atmosferę w pracy i jego podejście do wykonywanych obowiązków. No i trzeba zaznaczyć, że przyjazna atmosfera to nie koniecznie na luzie, ale ludzka. Granice powinny być wydzielone i jasne, ale też nie można się zasad trzymać sztywno.

Re: Wydajny pracownik

: 16 kwie 2015 12:26
autor: Ela1595
Ja czasami wysyłam moich pracowników na szkolenia. Mają jakąś odskocznię od pracy a przy okazji zyskują nowe doświadczenie. Wybierając szkolenia korzystam z usług INNpuls. Prowadzą fachowe kursy i szkolenia dla pracowników.

Re: Wydajny pracownik

: 21 kwie 2015 15:25
autor: Martuszka88
Dobrze jest wysłać pracowników przede wszystkim na wyjazd integracyjny, ale nie jakieś tam chlanie tylko zabawa i zadania :)

Re: Wydajny pracownik

: 07 maja 2015 10:46
autor: leroyanabel
przyjemna atmosfera i "chemia" w pracy sprawia, ze pracownicy sa efektywni zadowoleni. Może wystarczy jakies wspólne spotknie po pracy: grill (idzie sezon czy wyjście na piwo i poznanie się "po godzinach"?

Re: Wydajny pracownik

: 18 cze 2015 08:59
autor: Bandzia
Ja się zastanawiam, czy jeśli pracownik będzie zatrudniony na umowę o dzieło to nie będzie miał mniejszej motywacji do pracy? Wiecie jak teraz jest... Choć na początek wolałabym tak spróbować.

Re: Wydajny pracownik

: 19 cze 2015 11:39
autor: arlettam
Forma zatrudnienia obawiam się, że może obniżyć motywację. Może w to miejsce zaproponuj jakieś szkolenia czy faktycznie spotkania integracyjne.

Re: Wydajny pracownik

: 22 cze 2015 11:53
autor: Frania10
A w jaki sposób rozpoznajecie wydajnego pracownika, gdy przyjmujecie kogoś do pracy, czy w ogóle jest możliwe przewidzenie tylko dzięki cv i listowi oraz rozmowie kwalifikacyjnej, czy dana osoba się sprawdzi? Zauważyłam ostatnio, że podnosi się poziom nadsyłanych cv to chyba dzięki pomocy firm, które w tym pomagają. wiem, że są takie. Tylko, czy w takim razie da się ocenić samego pracownika na tej podstawie. Ja zazwyczaj patrzę na to, jakie pracownik robi dodatkowe rzeczy, czy ma pasje itp. Bo takie osoby najczęściej są pełne zapału.

Re: Wydajny pracownik

: 16 lip 2015 09:37
autor: zuzia.gola
A może źle zarządzasz ludźmi skoro są niezadowoleni? Często dla pracowników ważniejsza jest odpowiednia motywacja i komunikacja niż gratyfikacje, o których piszesz. Spróbuj może pójść na jakieś szkolenie biznesowe dla menedżerów. Wiem, że Akademia Menedżera takie organizuje. Tam z pewnością poznasz dobre praktyki zarządzania zespołem.