Sposoby usprawnienia pracy w księgowości

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
Azamag

Re: Sposoby usprawnienia pracy w księgowości

Post autor: Azamag » 04 maja 2018 14:12

Muszę przyznać, że bardzo mi przypadł do gustu polecany tu program InvoiceDigitizer. Skontaktowałam się z firmą, która ma go w swej ofercie i jestem umówiona na prezentację programu i omówienie warunków zakupu. Jeżeli wszystko pójdzie po mej myśli to już niebawem moje problemy zostaną rozwiązane.

Majka83

Post autor: Majka83 » 09 cze 2018 14:16

Ja korzystam z Invoice Digitizer system jest rewelacyjny. Polecam z czystym sumieniem. Mi bardzo ułatwia i przyśpiesza pracę. Dużo możecie poczytać o nim w necie.

noelle

Post autor: noelle » 14 cze 2018 13:34

Obecnie istnieje wiele przydatnych programów komputerowych, automatyzujących codzienną pracę księgowego. Szkoda tylko, że na palcach jednej ręki można policzyć uczelnie, które przygotowują do ich używania, i często trzeba się ich uczyć podczas wykonywania pracy. Na pewno są przydatne programy do faktur i wypełniania formularzy podatkowych, a także nowoczesne sposoby na przechowywanie dokumentów. Coraz mniej firm ponosi koszty utrzymywania archiwum dokumentacji, a większość przechodzi na cyfrowe archiwa.

tomaszz33
Kontakt:

Post autor: tomaszz33 » 27 cze 2018 15:33

Zgadzam się że najlepszym sposobem na przyśpieszenie pracy księgowości to programy komputerowe i można również spróbować wynająć firmę zewnętrzną która usprawni pracę.
https://www.bpg.pl/nasze-uslugi/

Awatar użytkownika
lokstar

Post autor: lokstar » 27 cze 2018 16:33

Moim zdaniem warto poszperać w Internecie. Tam z całą pewnością znajdą się informacje na ten temat.
Każdy z nas ma życzenie, i to nie jedno, a tysiące. A życie nader rzadko daje nam sposobność ich urzeczywistnienia

Awatar użytkownika
dstandera

Post autor: dstandera » 28 cze 2018 11:48

Ja się na tym niestety kompletnie nie znam... Nie będę mógł w tym obszarze tematycznym pomóc...
Kiedy książęta bardziej myślą o wygodach, niż o wojsku, tracą swe państwa.

vikav

Post autor: vikav » 27 sie 2018 22:05

Nic tak nie pomaga w pracy związanej z księgowością, jak odpowiednie oprogramowanie. Pamiętam jeszcze czasy, gdzie wszystko robiło się "na piechotę" czyli ręcznie. Obecnie do dyspozycji jest wiele specjalnych programów dla biur rachunkowych. Niektóre z nich mają takie funkcjonalności jak udostępnianie programu do faktur dla klientów biura. Klient jest zadowolony, bo w cenie usługi księgowej otrzymuje program do faktur, natomiast zajmujący się księgowością nie musi już wklepywać faktur, bo są one importowane do głównego oprogramowania. Tak między innymi działa to to oprogramowanie: https://intaxo.pl/dla-ksiegowych

bolo166

Post autor: bolo166 » 24 wrz 2018 16:04

Najlepiej kupić urządzenie wielofunkcyjne a nie osobno drukarkę i skaner. Epson ma teraz promocje i można zaoszczędzić 500 zł i dostać dodatkowy zapas tuszy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”