metoda na zdrowie

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
Werka2

Re: metoda na zdrowie

Post autor: Werka2 » 22 sty 2018 09:46

Ja bym proponowała zapisać się na jakiś masaż, najlepiej leczniczy, a do tego stosować żel przeciwbólowy i przeciwzapalny Ibuprom. Jak dla mnie najlepszy z tych wszystkich żeli i jest w super cenie. Korzystałam z tej metody przy bólach kręgosłupa w części lędźwiowej i z czystym sumieniem polecam.

Brayank9

Post autor: Brayank9 » 22 sty 2018 20:57

Najlepsza metoda na zdrowie jest odpowiednia dieta i wybieranie swietnych dla naszego zdrowia produktow. Wiem, ze one sa dosyc trudno dostepne ale na stronie sklepow internetowych mozecie je bez problemu zamowic jak wam zalezy. Bez zadnych wymowek :D

Miranda

Post autor: Miranda » 27 sty 2018 17:38

Moze nie metoda na zdrowie - ale rowniez bardzo przydatne w domu, a szczegolnie jesli posiada sie dzieci. Co to takiego? Ano plastry, ale nie takie zwykle, ale hydrozelowe - na oparzenia - dmuchajac na zimne - ale warto miec chociaz jeden komplet taki w domu - wiadomo jak to jest z dziecmi.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 05 lut 2018 10:14

Moja mama ostatnio zachorowała na półpasiec. Na początku zignorowała objawy tej choroby ale wraz z jej kolejnymi stadiami postanowiła wybrać się do lekarza. Pamiętajcie, że takich rzeczy nie wolno bagatelizować.

Elizka

Post autor: Elizka » 09 lut 2018 22:36

Jedną z metod na zdrowie jest poznanie podstawowych informacji na temat najpopularniejszych chorób i przede wszystkim stosować się do wskazanych profilaktyk. Ja ostatnio poczytałam co nie co na temat glisty ludzkiej i muszę przyznać, że choć choroba wydaje się być każdemu znana, to ja osobiście wielu istotnych informacji na jej temat nie wiedziałam. Warto skorzystać z takich darmowych poradników, które przynoszą korzyści.

mamaja

Post autor: mamaja » 15 lut 2018 18:36

Mówiąc o zdrowiu do głowy mi przychodzi rzecz, o której większość kobiet zapomina bo teraz na topie jest tylko odchudzanie. Ja ze względu na dość często nawracające zapalenie okolic intymnych postanowiłam zadbać o tą część ciała i stosuję teraz regularnie specjalistyczny żel, który chroni okolice intymne od różnych infekcji lub podrażnień. Działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo.

kammii

Post autor: kammii » 25 lut 2018 17:53

Kondycję organizmu bardzo poprawia zażywanie olejku konopnego.Na cbdcentral.pl można o nim poczytać i kupić w dobrej cenie.

lana52

Post autor: lana52 » 15 mar 2018 15:54

Vanessa123 pisze:
27 mar 2017 12:32
Jak kobiety sukcesu radzą sobie z bólem? Ostatnio miewam problemy z bólem brzucha, prawdopodobnie to choroba wrzodowa. Już nie wiem co stosować aby uśmierzyć ból. Jakieś pomysły?
Nie zbadałaś tego? Czym prędzej do lekarza! To nie koniecznie muszą być skurcze mięśni. Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że ból brzucha może mieć również podłoże neurologiczne. Należałoby to wykluczyć. Jeśli jesteś z Warszawy możesz udać się do kliniki psychomedic.pl cieszącej się świetną opinią. Rejestracji możesz dokonać w niej online...

kowalik

Post autor: kowalik » 25 kwie 2018 15:18

Odkąd ćwiczę i zdrowo się odżywiam to zauważyłam znaczną poprawę zdrowia. Mam więcej siły, energii, więc tobie też polecam!

marekhs

Post autor: marekhs » 29 kwie 2018 11:21

Witam wszystkie kobiety, przegladajace te forum. Chcialbym Wam polecic strone centramedycznemedyceusz.pl, jest siec nowoczesnych , prywatnych placowek , swiadczacyh uslugi na najwyzszym poziomie. Chcialbym Wam polecic badanie mammograficzne, ktore jest bezpłatne, skierowane dla kobiet od 50 do 69 roku zycia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”