Jaka muzyka na wesele ?

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
Sunsin

Re: Jaka muzyka na wesele ?

Post autor: Sunsin » 27 mar 2018 21:48

Przeczytaj sobie może pomóc - hotelnabloniach.pl/blog/muzyka-zywo-czyli-wybrac-zespol-wesele ogólnie pamiętajcie właśnie o tym, że na weselu są różni goście, w różnym wieku więc im bardziej różnorodny repertuar tym lepiej po prostu. Takie Blogi prowadzone przez Hotel na Błoniu są warte uwagi bo macie w zasadzie podawane przykłady z innych uroczystości, sprawdzone przykłady.

zdetka

Post autor: zdetka » 29 mar 2018 18:13

Hm, ciężko stwierdzić co będzie lepsze. Ja osobiście bawie się dobrze i przy dj i przy orkiestrze, ale na swoje wesele chyba wybrałabym orkiestrę. Zresztą, poczytajcie na ten temat na stronie wesele.com.pl. Dla mnie to kopalnia wiedzy i właśnie z tej strony czerpię inspiracje weselne.

monika8934

Post autor: monika8934 » 30 mar 2018 03:16

Muzyka na weselu najlepiej, jak jest różnorodna, bo wtedy wszyscy goście mogą się fajnie bawić. I taką właśnie oferuje zespół NotoGramy z Warszawy. Mam nadzieję, że będę mieli wolne terminy, aby zagrać na weselu u mojej siostry, bo nie wyobrażam sobie bez nich zabawy na weselu tak ważnej dla mnie osoby.

thunder

Post autor: thunder » 25 kwie 2018 13:02

Najlepiej taka, aby dobrze bawiły się i osoby młode, i starsze. Różnorodna.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”