Strona 1 z 3

Biuro rachunkowe

: 12 kwie 2016 11:20
autor: Angelika28
Witam, korzystaliście z usług takiego biura? Koleżanka polecała mi jedno takie biuro rachunkowe w Warszawie.
Chciałabym skorzystać z pomocy takiej instytucji. Nie starcza mi czasu na prowadzenie księgowości, a poza tym na niektórych sprawach się po prostu nie znam. Pomyślałam, że może być to świetne rozwiązanie.

Re: Biuro rachunkowe

: 13 kwie 2016 12:53
autor: Martuszka88
Dla firm z MSP biuro rachunkowe to podstawa, jeżeli zamierzamy szybko rozwijać naszą działalność - sprawne rozliczenia będą nam bardzo pomocne. Drugą rzecz po biurze rachunkowym będzie doradztwo podatkowe, które pomoże nam nieco rozwinąć skrzydła i spoglądać na swój biznes pod wieloma kątami, tak abyśmy na przykład mogli rozszerzyć ofertę lub rozpoczęli ekspansję na inny region.

Re: Biuro rachunkowe

: 14 kwie 2016 13:00
autor: Kaś90
Zdecydowanie biuro rachunkowe , to ogromne odciążenie dla osób, które prowadzą firmę, ja niestety nie znam żadnego biura, które znajduje się bezpośrednio w Warszawie, jednak mogę C polecić biurorachunkowegusto.pl, obsługują oni klientów z całej Polski i będzie to dla Ciebie na pewno bardzo wygodna opcja, bo nawet dokumentów nie musisz dostarczać sama, a wystarczy, że jedynie zadbasz o to by kurier je dostarczył do biura i dalej przez dostęp online możesz śledzić każdy etap pracy biura.

Re: Biuro rachunkowe

: 24 kwie 2016 22:07
autor: sylwia4012
Myślę, że najlepsza opcja będzie biuro rachunkowe online. Większość korzysta z oprogramowania dla biur rachunkowych online mojebiuro24.pl, które niesie wiele korzyści dla obu stron. Wasze korzystają?

Re: Biuro rachunkowe

: 09 maja 2016 09:41
autor: Abiah
ja korzystam z biura stacjonarnego, ale jeśli nie mogę czegoś dostarczyć to przesyłam mailem. I nie ma żadnego problemu

Re: Biuro rachunkowe

: 09 maja 2016 14:00
autor: Treszinki
Jak najbardziej biuro rachunkowe to świetna sprawa i duże ułatwienie dla życia. Warto sobie pozwolić na biuro rachunkowe moim zdaniem :)

Re: Biuro rachunkowe

: 16 maja 2016 16:02
autor: pikaso9
A czy bylibyście może w stanie polecić mi jakieś biuro rachunkowe z Kwidzyna? Otwieram właśnie firmę i póki co nie będzie mi się opłacało trzymać księgowej na etat... Jakaś oferta biura księgowego z Kwidzyna jest np. tutaj http://estelligence.com/kontakt/biuro-r ... e-kwidzyn/. Myślicie, że warto bliżej się przyjrzeć ich ofercie? Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tej materii :)

Re: Biuro rachunkowe

: 18 maja 2016 10:23
autor: Doradcaa
Teraz bardzo popularny jest outsourcing czy pośrednictwo. Jeżeli chodzi o księgowość to właśnie z takiej formy korzystam w swojej firmie, a prowadzę dobre biuro nieruchomości, więc finanse muszą być odpowiednio prowadzone.

Re: Biuro rachunkowe

: 30 maja 2016 15:45
autor: aldonaxx
Z tego co kojarzę to outsourcing IT świetnie się sprawdza w wielu firmach i wychodzą takie usługi informatyczne znacznie taniej niż zatrudniając na etacie informatyka.
Myślę, że księgowość taka też może się bardziej opłacać.

Re: Biuro rachunkowe

: 07 cze 2016 08:17
autor: Ferol
Ja ze swojej strony mogę polecić biuro rachunkowe, korzystam od dłuższego czasu i jestem naprawdę bardzo zadowolony. To są profesjonaliści którzy wiedzą jak zarządzać finansami.