Jak zmotywować pracownika?

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
Dawidka1

Jak zmotywować pracownika?

Post autor: Dawidka1 » 29 maja 2017 08:28

Macie może jakieś skuteczne sposoby na to, aby zmotywować pracownika? Czym wy kierujecie się w swojej firmie?

gosh

Re: Jak zmotywować pracownika?

Post autor: gosh » 25 cze 2017 13:39

Przede wszystkim trzeba zadbać o rozwój pracownika. Bez tego nie będzie motywacji.

luppy

Post autor: luppy » 14 sie 2017 11:31

Czytałam o tym ostatnio na innym forum jaksiezmotywowac.pl/blog/jak-motywowac-pracownikow

wandaraka

Post autor: wandaraka » 08 mar 2018 09:50

Wiem, że krzyk nic nie da, żeby zmotywować pracownika, może trzeba wejść na jego ambicję.

gosia iq

Post autor: gosia iq » 09 mar 2018 14:11

iqbanque.pl, to firma, którą zarządzam już dłuższą chwilę. Mamy również pracowników. przyjęliśmy jednak, że aby pracownik był zadowolony, muszą być spełnione trzy rzeczy:
dobra atmosfera w pracy
dobre zarobki
pewna elastyczność w pracy.

u nas każdy pracownik otrzymuje tylko prowizję (za to jest ona bardzo wysoka), zatem każdy pracownik wie, co należy zrobić, aby zarobić. tylko od pracownika zależą jego zarobki. pracownik może mieć wolne kiedy chce, czy pracować ile chce. co jest mega fajne, w przypadku młodych mam.
do tego szkolenia, wsparcie merytoryczne etc, więc przy naprawdę wielkim luzie, okazuje się, że pracownik motywuje się sam, bo każdy przelew powoduje u niego uśmiech.

wcześniej zatrudnialiśmy na etaty, ale w dłuższej perspektywie okazywało się, że prowizja tylko wygląda niekorzystnie dla pracownika, bo zarobki wzrosły, a i nie trzeba się kogoś prosić o to, aby pracował.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”