Księgowość jaki program?

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
baasia88

Re: Księgowość jaki program?

Post autor: baasia88 » 17 lip 2018 11:18

Zdecydowałam się a zakup programu i pracuję na im od 2 tygodni. Co mogę powiedzieć, że naprawdę warto. Wszystkie pozytywne opinie potwierdzam to bardzo przydatny program w księgowości. Polecam do każdego biura.

dalia112

Post autor: dalia112 » 18 lip 2018 09:09

Najprostsze w obsłudze są programy do księgowości online, są też częściej aktualizowane i w razie problemów można liczyć na szybką pomoc, także wybrałabym właśnie taki program. Dobre opinie ma choćby program od wfirma - warto przeczyta i przetestować program.

Agata18

Post autor: Agata18 » 18 lip 2018 20:58

Widzę że temat przypadł do gustu i sporo się wypowiadacie na ten temat. Dodam jeszcze, że Invoice Digitizer oszczędza nasz cenny czas i poprawia bardzo jakość pracy. Naprawdę warto.

Julvina

Post autor: Julvina » 28 sie 2018 11:03

Dokładnie, ale to już chyba zauważył każdy kto zaczął go używać i już ładnie ogarnął temat księgowości. Zgadzam się z wypowiedziami, że jest to ulga nie tylko pod względem czasu, ale również nerwów ponieważ u nas przy dodawaniu ich ręcznie było wiele kłopotów przede wszystkim z dokładnością. Teraz również mam do nich prosty wgląd w chmurze, więc sterty papierów już nie są tak potrzebne :)

TolaM

Post autor: TolaM » 28 sie 2018 11:37

My współpracujemy z biurem księgowym które własnie używa tego typu narzędzi ponieważ jak tylko dostarczam ich faktury i rachunki do rozliczeń to wszystko jest od razu skanowane i też fajnie, że mamy prosty dostęp przez internet do całej bazy. Na pewno warto zainwestować w takie rozwiązanie jeżeli ktoś z tym w sposób ręczny po prostu się nie wyrabia.

FionkaM22

Post autor: FionkaM22 » 21 wrz 2018 13:15

Chyba i mnie do tego przekonałyście. Rozliczenie tego wszystkiego i niepopełnienie błędów w sposób ręczny praktycznie graniczy z cudem, dlatego muszę trochę dokładnie poczytać o tym rozwiązaniu spisać dodatkowe pytania i odezwać się do firmy która stworzyła Invoice Digitizer jeżeli jest to rzeczywiście rozwiązanie dla nas to od razu zamawiam bo za dużo stresów mnie to wszystko kosztuje co miesiąc.

marzenawitek

Post autor: marzenawitek » 09 lis 2018 15:35

Niestety nie wiem, bo księgowością się nie zajmuję, ale mogę dopytać z jakiego programu korzysta moja księgowa.

biedroska

Post autor: biedroska » 10 lis 2018 22:27

Ja osobiście tego nie wiem, bo księgowość prowadzi dla mnie bardzo rzetelna firma, której to zlecam, a mianowicie biuro rachunkowe Gama (można znaleźć po nazwisku szefowej - P. Grabowska). Naprawdę bardzo adekwatne ceny prowadzenia papierów i duży porządek to takie najważniejsze cechy wg mnie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”