Drukarnia internetowa poszukiwana

Sanczeska

Re: Drukarnia internetowa poszukiwana

Post autor: Sanczeska » 29 maja 2015 17:49

Nie lepiej jest postawić na kogoś kto świadczy swoje usługi lokalnie? Bo z tego co słyszałam to ta drukarnia printdesign.pl, oferująca swoje usługi na terenie Łodzi i Warszawy jest godna zaufania. Wykonują bardzo wiele rzeczy, poprzez ulotki, banery czy oklejanie samochodu. Jak chcesz by wydrukowane rzeczy było dobrej jakości to powinnaś sie do nich zgłosić.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 13 cze 2015 15:45

A nie lepiej drukować w zaciszu swojego domu? Ja tam bym nie szukała, teraz jest tyle fajnych nowoczesnych sprzętów przeznaczonych do drukowania np. firmy Epson z ITS, że nie warto. Wolę kupić taką drukarkę i drukować w domu i tanio, bo koszt druku czarnobiałej strony A4 - poniżej 1 grosza, koszt druku w kolorze - poniżej 2 gr, koszt wydruku zdjęcia (pocztówka) - poniżej 16 gr – bez kosztu papieru. A więc minimalne koszty.

sylwia4012

Post autor: sylwia4012 » 15 cze 2015 09:23

Podobnie jak zuzia uważam, że przysłowiowe "ładowanie się w koszt" nie ma sensu. Drukarnie internetowe sporo sobie liczą za najmniejszy wydruk, a prawda jest taka, że z jakością bywa różnie - zwłaszcza w przypadku drukarni internetowych. Taka drukarka Epson wydaje się być dobrą alternatywą - ma rewelacyjną jakość wydruku i tanie pojemniki z tuszem.

Drukarnia_Chroma

Post autor: Drukarnia_Chroma » 16 cze 2015 10:01

Polecamy skorzystanie z usług drukarni Chroma: chroma.pl. Jesteśmy największą w Polsce drukarnią internetową, zapewniamy wysoką jakość wydruku i oferujemy atrakcyjne rabaty cenowe, takie jak np. 20 proc. zniżki na pierwszy koszyk.

margo903

Post autor: margo903 » 17 cze 2015 12:55

zuzia.gola pisze:A nie lepiej drukować w zaciszu swojego domu? Ja tam bym nie szukała, teraz jest tyle fajnych nowoczesnych sprzętów przeznaczonych do drukowania np. firmy Epson z ITS, że nie warto. Wolę kupić taką drukarkę i drukować w domu i tanio, bo koszt druku czarnobiałej strony A4 - poniżej 1 grosza, koszt druku w kolorze - poniżej 2 gr, koszt wydruku zdjęcia (pocztówka) - poniżej 16 gr – bez kosztu papieru. A więc minimalne koszty.
Zuzia, a jak wygląda napełnianie? Czy samodzielne napełnienie w tych drukarkach Epsona nie jest trudne? No i jak z jakością wydruku po uzupełnieniu - nie zmienia się? Z góry dzięki za info.

Ługin

Post autor: Ługin » 03 sie 2015 13:46

Cześć koleżanki, a czy kojarzycie może jakąś internetową drukarnię we Wrocławiu, z możliwością druku 3d? Szuka jakiś opinii i na razie trafiłam na tę firmę 3d-up.pl . Czy korzystałyście kiedyś z niej? Chodzi o to, że mój facet ma kilka budynków do wydrukowania, wiecie chodzi o takie makiety, no i potrzebna jest nam jakaś solidna drukarnia. Dzięki z góry za pomoc ;)

czantoria

Post autor: czantoria » 21 sie 2015 12:10

Ja tam zawsze korzystam z viperprint.pl, jeszcze mnie nie zawiedli. Co prawda ostatnio mieli jakieś problemy z terminami, ale to przez te upały i brak prądu. Przynajmniej przeprosili, lubię ich też za to że mając tylu klientów nadal do każdego podchodzą miło - przyznaję że czasem potrzebuje tłumaczenia jak krowie na rowie :wallcrush: :D

kkatiaa90

Post autor: kkatiaa90 » 02 wrz 2015 14:56

Ja polecam też drukarnię Visprint :)

Pinnteel

Post autor: Pinnteel » 08 wrz 2015 09:30

Wie ktoś może gdzie szybko wykonam druk materiałów konferencyjnych??? Bardzo zależy mi na czasie, oby ceny był tez przystępne, z góry dzięki, pozdrawiam.

rossa87

Post autor: rossa87 » 23 wrz 2015 21:05

Zdecydowanie godna polecenia jest drukarnia internetowa Labcreation, na ich stronie drukowanieulotek.pl, można się zapoznać z ofertą i ich promocjami / często można zamówić w naprawdę okazyjnych cenach! / a następnie, również przez tę stronę, realizować zamówienia. Polecam!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”