Modne ubranka dla dzieci

Jolexxex
Kontakt:

Re: Modne ubranka dla dzieci

Post autor: Jolexxex » 17 wrz 2015 15:45

Czesław Mozil bodajże 4 lata temu wypuścił na rynek swoją markę odzieżowa, która robi ciekawe ubrania dla dzieci z przedziału wiekowego 5-12 lat. Kupuje je moim synom.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 18 wrz 2015 13:22

Naprawdę? W ogóle o tym nie słyszałam. Muszę sobie wygooglować jego sklep.

annakent

Post autor: annakent » 30 wrz 2015 14:50

tylko i wyłącznie od polskiego producenta. Ja i kilka moich koleżanek ufamy jedynie izabell.eu. Jakość i wygoda dla dziecka. Żadnych obtarć, gimnastykowania się przy ubieraniu czy wysypek, a fasony same oceńcie, maja zdjęcia na stronie, online sprzedają przez allegro co dało mi 100% spokój ducha jeżeli chodzi o ewentualne reklamacje czy zwroty

piece87

Post autor: piece87 » 02 sty 2016 14:25

Piszecie o butach ecco - ja też je bardzo lubię! :) Polecam Wam sklep Eccoshop.pl - mają tam buty tej marki sporo taniej niż w salonach Ecco. Sklep jest autoryzowany, więc tylko oryginalne buty :)

Fserrty
Kontakt:

Post autor: Fserrty » 04 sty 2016 16:06

A ktoś z Was kupował ubrania w sklepie Czesława Mozila? Zastanawiam się nad jakością tych ubrań.

magnolia23

Post autor: magnolia23 » 03 lut 2016 12:46

Nie tylko ubrania ale i buty powinny być mode. Szukałaś jakiś dobrych butów dla dzieci? Gdzie je zazwyczaj kupujesz? Mi bardzo podobają się takie zimowe buty dziecięce. Wolę wydać więcej na takie buty ale mieć pewność, ze córka długo w nich pochodzi.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 03 lut 2016 14:06

Fserrty pisze:A ktoś z Was kupował ubrania w sklepie Czesława Mozila? Zastanawiam się nad jakością tych ubrań.
Nie zamawiałam, ponieważ odstraszyły mnie ceny. I nie wydaję mi się, żeby były adekwatne do jakości.

Joasia&Paola

Post autor: Joasia&Paola » 05 lut 2016 01:43

nina_ky pisze:
Fserrty pisze:A ktoś z Was kupował ubrania w sklepie Czesława Mozila? Zastanawiam się nad jakością tych ubrań.
Nie zamawiałam, ponieważ odstraszyły mnie ceny. I nie wydaję mi się, żeby były adekwatne do jakości.

Za nieco niższe ceny jest duży wybór wśród Polskich projektantek, które szyją świetne dresówki
czy tiulowe spódniczki dłużej niż istnieje sam Czesiociuch.
Ale strzałem w dziesiątkę są polecany przez Was buty i Primigi i GEOX - te drugie mamy
już trzeci sezon letni i są naprawdę kapitalne. Miałyśmy też Superfit w młodszych latach i też rewelacja.
Na początku zamawiałam z mivokids poprzez allegro ale szybko przeskoczyłam na mivo.pl
bo i dla siebie zaczęłam tam kupować ;)

asap

Post autor: asap » 08 lut 2016 21:16

Nie jestem zwolenniczką produktów szytych przez celebrytów czy polskich projektantów - wiele razy dałam im szansę i niestety wiele razy się przejechałam, a nie raz wydałam na te ubrania po kilkaset złotych. Z ubranek dziecięcych stawiam na moda.dziecieca.com.pl, bo już ich przetestowałam - ich ubrania się nie kurczą, nie mechacą i nie zaczynają drapać po praniu jak większość rzeczy z sieciówek więc tym u mnie wygrali.

Ilona911

Post autor: Ilona911 » 13 lut 2016 09:01

Ja uważam że przede wszystkim najlepiej promować polskich producentów. Modne i często dużo lepszej jakości ubranka można kupić od Bamar Nicol czy Ewa Klucze i pamiętam jeszcze, ubranka Lafel były świetne. Oczywiście pamiętajcie aby nie przesadzać z ilością.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”