skuteczna reklama i marketing

Mariota

Re: skuteczna reklama i maketing

Post autor: Mariota » 02 paź 2017 14:28

Moja znajoma ostatnio robiła banery reklamowe. Muszę przyznać że ładnie wyszły. Jak z nią gadałam to mówiła że jej się opłaciło bo miała w swoim sklepie większy ruch i zainteresowanie.

klara1

Re: skuteczna reklama i marketing

Post autor: klara1 » 25 maja 2018 15:27

Długo myślałam nad tym co wam polecić i chyba wpadłam na pomysł podesłania Wam sprawdzonych namiarów na dobrą firmę wojciechbizub.pl, która wam stworzy taką kampanię, o której wy nawet nie zdążyliście pomarzyć. Jeżeli nie czujecie się na siłach, by samemu stworzyć choćby strategie swojego marketingu, to znak, że trzeba te sprawy oddać Panu Wojciechowi.

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 27 maja 2018 11:45

Tradycyjne formy reklamy oczywiście są niezbędne i na pewno przyciągną do nas klientów, jednak aktualnie cała siła reklamy znajduje się w internecie. Na przykład, dzięki pozycjonowaniu jesteśmy w stanie być bardziej widoczni w sieci i nasza strona będzie się wybijała ponad inne podczas wyszukiwania danego hasła chociażby w google. Warto mieć oczywiście namiary na sprawdzone i solidne firmy, które dobrze porządnie przeprowadzą dla nas takie zlecenie.

sek0nda

Post autor: sek0nda » 27 maja 2018 12:22

To prawda, reklama lokalna jest ważna, ale niezwykle ważną częścią promocji marki jest rozpoznawalność w internecie. W tym przypadku warto skorzystać z sieci reklamowej Google , która wyświetla reklamy potencjalnie zainteresowanym klientom i to za darmo. My dopiero koszty ponosimy kiedy klient zainteresuje się naszą ofertą i kliknie w reklamę

zdetka

Post autor: zdetka » 05 cze 2018 20:17

To że reklama jest bardzo ważnym aspektem, jest nie do podwarzenia. Jednak w rozwijającej się erze internetu, nadal wiele ludzi korzysta z tradycyjnych ulotek. Zdaję sobie sprawę z tego, że coraz więcej firm rezygnuje z takiej formy reklamy... jednak trzeba mieć na uwadze, że z ulotek korzysta sie zdecydowanie częściej niż na przykład z mailingu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”