Zakup mebli przez internet.

Kaś90

Re: Zakup mebli przez internet.

Post autor: Kaś90 » 10 sie 2016 16:33

Ja nie mam żadnych oporów przed zakupami w sieci, jeszcze nigdy się nie zdarzyło, żeby coś przyszło niezgodne z oczekiwaniami, więc naprawdę nie mam do czego się przyczepić, a wręcz przeciwnie zawsze sporo oszczędzam na takich zakupach. Teraz akurat interesuje mnie meblościanka, chcę po prostu jakoś odświeżyć salon i nieco unowocześnić, możecie mi podpowiedzieć, jakie teraz są najmodniejsze?

Beti78

Post autor: Beti78 » 25 sie 2016 22:50

Kupuję prawie wszystko przez neta, a czasem trafia mi się dobra okazja zakupu mebli używanych, z duszą i się tego nie boję. Oczywiście najlepiej mieć jeszcze sprawdzoną firmę kurierską, a ja korzystam z brokera kurierskiego globport.com i nigdy się nie zawiodłam. Firma ma bardzo dobre ceny, a na pewno dużo lepsze niż bezpośrednio u firm kurierskich. Mają też bardzo przejrzystą i przyjazną stronę, na której łatwo się porusza i zamawia.

Menika
Kontakt:

Post autor: Menika » 16 wrz 2016 23:21

Z tego co powiedział mi znajomy, to fajne meble naprawdę można znaleźć w internecie, gorzej z ich transportem. Ta firma przesylarka.pl podobno przyjmuje przesyłki całą dobę w różnych gabarytach. Próbowaliście może? :-)

MonikaMarkiewicz

Post autor: MonikaMarkiewicz » 01 paź 2016 11:14

Ja też nie mam nic przeciwko, najczęściej poluję na promocje, bo w sieci są częściej. Teraz właśnie na krzesła jest promocja, wiec opłaca się, jeśli komuś podobny design pasuje do wnętrza :)

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 12 lut 2018 09:22

Izka pisze:
01 paź 2015 22:05
Ja sobie upatrzyłam komodę kolonialną z litego drewna, dokupię to tego indyjskie pufy, wazony i poduszki, może jeszcze łóżko wymienię i będę miała nowe wnętrze. Wg mnie styl kolonialny w aranżacji wnętrz jest niezwykle tajemniczy i pociągający.
Mi też takie meble bardzo się podobają. A z jakiej strony zamawiałaś? Widziałaś ofertę Nel-meble? Ja w sumie przez przypadek trafiłam na ich stronę, przejrzałam sobie ofertę i dosłownie się zakochałam. Spodobały mi się zwłaszcza wszelkie stoły i stoliki. Nie wiem tylko jak się mają ceny do innych firm, jak myślisz, są ok?

Elizka

Post autor: Elizka » 12 lut 2018 12:36

Długo rozważałam zakup mebli przez internet. Nie wiedziałam, czy to napewno dobry pomysł, czy meble nie będą wyglądać gorzej niż na zdjęciach. Postanowiłam kupić do mojego biura biurka i jestem bardzo zadowolona. Biurka od MIKOMAL wykonane są z wysokiej jakości płyty melaminowej, a ich krawędzie zabezpieczone są solidnym obrzeżem z ABS. Ponadto idealnie nadają się do biura, lokalu usługowego czy po prostu do domu.

mamami

Post autor: mamami » 12 lut 2018 15:33

Teraz wszystko kupuje się przez Internet, meble rowniez. Ja osobiście lubie stawiać w meblach na minimalizm, nie lubię zagraconych pomieszczeń. A jak to wyglada u Was?

FranczeskaWil

Post autor: FranczeskaWil » 14 lut 2018 14:35

Jak dla mnie to już nic dziwnego :) Już przestawiłam się na zakupy meblowe w internecie. Tak praktycznie zawsze możecie liczyć na dużo większy wybór. Jeśli urządzacie pokój dziecięcy zajrzyjcie na bardzo praktyczne i eleganckie rozwiązania sklepu meblosklep24, jeżeli chodzi o łóżka. Są to łóżka podwójne ;) W tym sklepie bardzo fajnie się robi zakupy bo jest bardzo zróżnicowany wybór mebli oraz bardzo niskie ceny

dalia112

Post autor: dalia112 » 27 lut 2018 14:49

Zakup mebli przez internet to dobry pomysł, przynajmniej moim zdaniem. Ceny mebli na ogół są niższe, a wybór większy, to też spora wygoda. Na edinos.pl mają ładne meble do każdego wnętrza, warto obejrzeć, widziałam solidne, klasyczne szafki na buty w kolorze wenge - do przedpokoju bardzo przydatne.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 18 mar 2018 18:00

Oczywiście, że to dobry pomysł. Ja sam korzystam ze sklepów internetowych i bardzo dobrze to oceniam. Podpowiem Wam, że warto inspirować się artykułami dzięki czemu będziecie w stanie dobierać odpowiednie wyposażenie do Waszego mieszkania. Zobaczycie, jak pozytywnie to wpłynie na Wasze umeblowanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”