Warto kupować internetowo?

mamazosi

Re: Warto kupować internetowo?

Post autor: mamazosi » 11 mar 2018 22:03

Ja uważam, że tak ale znam też takich, którzy uważają zupełnie na odwrót.
Wszystko zależy co chcesz kupować ja na przykład kupowałam niedawno sprzęt a konkretnie pralkę.
Można sporo promocji znaleźć i też poczytać opinie innych. MI zależało na tym aby pralka była zgrabna ale pojemna. Lubię robić prania dużo na jeden raz żeby nie marnować czasu. A fakt, że można nią sterować za pomocą smartfona też jest nie bez znaczenia.

monikakulig

Post autor: monikakulig » 14 mar 2018 11:43

Pewnie, że warto. Dla mnie zakupy internetowe to bardzo wygodna opcja, zwłaszcza przy małym dziecku, gdzie ciężko jest wyjść z domu. Nawet ostatnio się przekonałam do kupowania leków i kosmetyków (ja akurat wybrałam aptekę Melissa, bo moja siostra tam zamawia, więc też zaufałam) i nie ma czego się obawiać, bo przynajmniej mam pewność, że leki są oryginalnie zapakowane i nic się z nimi nie stało wcześniej :D a ceny są nawet niższe niż w sklepach stacjonarnych

Calineczk4

Post autor: Calineczk4 » 15 mar 2018 13:01

Ja ostatnio, poza kosmetykami kupuję też ubrania. Często zaglądam na Netmoda.pl - mają fajne promocje :)

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 16 mar 2018 22:06

Zdecydowanie warto. Ja również miałam pewne obawy z zakupami w sieci ze względu na to, że nie wiedziałam, czy trafię z rozmiarem, jednak teraz, kiedy już trochę nauczyłam się w ten sposób kupować, to widzę, że naprawdę sporo dzięki temu zaoszczędzam.

korisnilson

Post autor: korisnilson » 10 kwie 2018 12:48

Też mam podobne podejście do zakupów w internecie. Nie muszę wychodzić z domu, a czuje, że mam dosyć spory wybór wszystkiego co jest mi aktualnie potrzebne, na przesyłkę nie muszę długo czekać. Znalazłam kody rabatowe zalando i dzięki temu zaoszczędzę na butach. Dla mnie ma to duże znaczenie, bo nie każda cena jest dla mnie dostępna, a poza tym czuję wtedy, że robię coś dobrego ;)

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 28 kwie 2018 11:43

Moim zdaniem warto kupować przez internet, dlaczego nie? Skoro masz wygodne metody płatnicze i ogromny wybór w wszelkiego rodzaju produktach? Dzisiaj to jest najwygodniejsza metoda na robienie zakupów.

izabela44

Post autor: izabela44 » 16 maja 2018 18:15

Pewnie, że warto, a czemu nie? Ja non stop zamawiam sobie jakiś ciuch z internetu, przykładowo bomberki damskie - mam ich już chyba z 7. Nie ma się co bać kupować przez internet, trzeba tylko pamiętać, aby dokładnie sprawdzać rozmiary i wymiary danej rzeczy. Albo decydować się na kupno rzeczy bezrozmiarowych, które będą pasowały na większość osób. Teraz planuję kupić właśnie legginsy - rozciągliwe, bezrozmiarowe.

Karolina1

Post autor: Karolina1 » 16 lip 2018 10:57

Nie wyobrażam sobie innych zakupów niz internetowo ;-) Po prostu tak własnie lubię ,nie trzeba biegać po sklepach. Ostatnio nawet bieliznę kupuję przez internet. Dziś mają tak rozwiązane tabele rozmiarów,ze jeżeli dobrze sie zmierzymy to wszystko bedzie pasowało jak nalezy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”