Problemy z oczami

88Mamusia77

Re: Problemy z oczami

Post autor: 88Mamusia77 » 13 lut 2018 23:44

No niestety różne wady wzroku mogą się pojawiać w różnym wieku. Co gorsza, w pewnym wieku wzrok, niezależnie od tego jak się o niego dba i jaki się miało wcześniej doby, pogarsza się i jest to po prostu nieuniknione. U mojego taty ostatnio okulista właśnie stwierdził starczowzroczność. Nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego. Dopiero doczytałam sobie co to takiego. No i się okazuje, że pewnie prędzej czy później też mnie to dopadnie.

mamami

Post autor: mamami » 27 lut 2018 16:03

A jakby ktoś z Was szukał w Katowicach dobrego okulisty to niedawno powstala tam klinika Optega. Maja dobrych specjalistów, no i nowoczesny sprzęt, także jak ktoś jest z tych stron to warto się zainteresować ;)

Elizka

Post autor: Elizka » 07 mar 2018 14:05

Jakiekolwiek problemy z oczami nie powinny być lekceważone. Warto poszukać fajnych ofert, które idealnie nadają się na każdą kieszeń. Mi siostra osobiście polecała tego optyka> optiland.pl, który poza dużym wyborem wszystkie co jest związane z wadą wzroku, mają też ofertę przeprowadzenia badania wzroku w niektórych miastach, takich jak Kraków czy Rzeszów. Do badania dołączają darmowe soczewki kontaktowe wraz z płynem do ich pielęgnacji, co idealnie sprawdzi się u osób aktywnych, ale też tych, które nie chcą nosić okularów.

Krakowianka

Post autor: Krakowianka » 07 mar 2018 19:34

Sama mam już problemy z oczami, bo chłop cały czas goni do laptopa, a przez to coraz słabiej widzę. Dobrze, że okulary mogłam kupić na raty. Teraz mam progresorki i jest ok.

tatko

Post autor: tatko » 07 mar 2018 20:08

Oczywiście po wizycie u lekarza, znając wielkość upośledzenia wzroku można wybrać się do optyka. Nie przepadam za sklepami stacjonarnymi szumnie reklamowanymi, wolę opcję spokojnego wyboru przed monitorem komputera, gdzie mogę sobie wybrać spośród setek produktów najlepszych na świecie producentów. Nowoczesny lub stylowy wygląd, doskonałe szkła i oprawki a co za tym idzie dwuletnia gwarancja, dostępność w sprzedaży ratalnej to niezbite dodatkowe atuty.

anna_ka

Post autor: anna_ka » 23 mar 2018 19:18

Jeśli dużo czasu spędzasz przed komputerem to warto zadbac o oczy. Ja po kilku godzinachsiedzenia przed monitorem czuję, jakbym miała suche oko i piasek w oczach. Ostatnio jak kupowałam soczewki w sklepie internetowym Dla Oka sprzedawca doradził mi zakup kropli. Odkąd je stosuje problem zmęczonych oczu zniknął

mamazosi

Post autor: mamazosi » 26 mar 2018 15:28

Jeżeli masz jakikolwiek problem z oczami nie ma sensu czekać tylko najlepiej od razu umówić się z okulistą.
Teraz trzeba trochę poczekać na wizytę więc lepiej mieć to z głowy szybciej.
Jeżeli okulista zaleci Ci soczewki znajdziesz w tym sklepie wszystko i naprawdę można sobie od razu kupić na zapas na przykład płynów do soczewek. Ja robię z reguły takie większe zakupy raz na dwa miesiące i jestem zadowolona.

kolonia

Post autor: kolonia » 15 kwie 2018 22:02

Cześć, szukam dobrej kliniki gdzie wykonam zabieg usunięcia zaćmy u ponad 80 - letniego dziadka. Prywatne placówki są kosztowne więc może coś na NFZ? Wiem, że w ramach refundacji można wyjechać do Czech m.in. do kliniki w Cieszynie, ale nie wiem, ile formalności trzeba załatwić, żeby to się udało. Co więc radzicie?

Working mommy

Post autor: Working mommy » 15 kwie 2018 22:03

Moja babcia ma zaćmę i czekamy już prawie rok na usunięcie jej w ramach NFZ... To kompetnie niepoważne, bo co ma powiedzieć polski pacjent, którego nie stać na leczenie prywatne? Alternatywą jest zabieg w Czechach (w ramach dyrektywy Uni Europejskiej o leczeniu transgranicznym). Jest w pełni refundowany przez nasze NFZ, a pacjent wybiera pakiet leczenia. Nie znam do końca szczegółów ale polecam zapoznać się.

kacperek34we

Post autor: kacperek34we » 02 maja 2018 11:31

Najlepiej zakupić jakieś krople do oczu i pomoże to beż żadnych problemów

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”