Dobra odzież w niskiej cenie

Wanda

Re: Dobra odzież w niskiej cenie

Post autor: Wanda » 07 lut 2018 10:05

Wydaje mi się, że nie zawsze powinnyśmy się kierować ceną, ważna jest też jakoś ubrań, a niska cena i wysoka jakość niestety rzadko idą ze sobą w parze, choć czasem się to zdarza. Ja często zaglądam na takie strony jak allani, ostatnio szukałam tam sukienki na imprezę karnawałową i znalazłam kilka bardzo fajnych modeli.

izabela44

Post autor: izabela44 » 13 lut 2018 11:25

Jeśli któraś z was szuka stylowych, markowych ciuchów to odwiedźcie butik Mia&Charlie. Mają bardzo duży wybór modeli z marek premium, w całkiem niezłych cenach. Można u nich znaleźć ubrania np. od Karla Lagerfelda. Zakupów można dokonywać online nie ruszając się sprzed komputera więc to ogromna wygoda. No i jako jedyni posiadają spodnie z linii Hudson Jeans, które uwielbiam.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 15 lut 2018 09:10

Jeśli ma się pojęcie, gdzie robić zakupy, to można wyjść na tym naprawdę korzystnie. Dzięki zakupom przez sieć, będziecie w stanie kupić świetne jakościowo ubrania za niską cenę. Ja z tego korzystam i naprawdę sobie to chwalę :)

dybciowa

Post autor: dybciowa » 07 mar 2018 10:43

Ja też ostatnio znalazłam super sklep, w którym mega tanio kupiłam takie śliczne, sexi sukienki, od razu z dodatkami i butami. Zdecydowanie polecam zakupy przez Internet - czysta oszczędność czasu i pieniędzy! :)

Chylon

Post autor: Chylon » 15 mar 2018 22:44

Ja wychodzę z założenia, że odzież najlepiej zamawiać bezpośrednio od producenta. Wiadomo, kosztuje nas to nieco więcej ale płacimy za wysoką jakość a nie tanią chińszczyznę. Do Ariadna kieruję się zawsze z projektem odzieży, jaka mnie interesuje z kolei z ich strony otrzymuję informację odnośnie materiałów, które warto wykorzystać, kroju. Nigdy nie zawiodłam się na ich produktach. 

mama89

Post autor: mama89 » 06 maja 2018 16:18

A co z ubraniami dla naszych milusinskich? Macie jakieś ulubione sklepy z odzieżą dla dzieciaków? Kupując ubrania trzeba wybierać tylko sprawdzone sklepy. W ten sposób macie pewność, że ubrania będą wykonane dokładnie z tych tkanin, które są zadeklarowane na metce i nie dojdzie do żadnego zafałszowania. A na skórę dzieci i objawy alergiczne trzeba bardzo uważać i jeśli nie macie do końca pewności co wywołuj alergię niezbędne będą testy alergiczne.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 10 maja 2018 11:57

Jeśli chodzi o mnie, to lubię przechadzać się po galerii CH Land w Warszawie i szukać nowości w sklepach takich jak Galeria Milano, w których wiem, że dostanę dobrej jakości ciuszki w odpowiedniej cenie. Ostatnio na przykład znalazłam w niej sukienkę o nietuzinkowym wzorze w usta, w moim ulubionym kolorze, wykonaną z miękkiego, oddychającego materiału. Idealnie pasuje na imprezy w ogrodzie, jak i spotkania w mieście. Jestem zadowolona z zakupu i na pewno jeszcze wrócę. Na facebookowym profilu zawsze znajduję ciekawe promocje ;p .

izabela44

Post autor: izabela44 » 16 maja 2018 18:37

Widzę, że dużo osób poleca swoje ulubione miejsca, więc może zapytam: uwielbiam modne baleriny, ale nie ma zbyt wiele sklepów, w których można kupić coś na poziomie. Może któraś z was, podczas poszukiwań, natrafiła na coś godnego uwagi?

martynkaniedbala

Post autor: martynkaniedbala » 18 cze 2018 12:06

Ja wiele rzeczy w swoim życiu kupiłam w sieciówkach. Jednak jak zaczęłam robić zakupy przez internet zwróciłam uwagę na to ile tak naprawdę wydawałam pieniędzy. Dzięki zakupom przez internet udało się znacznie więcej oszczędzić. I jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Jeżeli chodzi o niedrogi sklep internetowy, to bez dwóch zdań mogę polecić zoio.pl. Sama tam robię zakupy ostatnio nawet kupiłam wygodne espadryle na lato. Ale wszystko zależy czego potrzebujecie. Moim zdaniem łatwo jest tam znaleźć coś dla siebie.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2018 11:14 przez martynkaniedbala, łącznie zmieniany 1 raz.

anja87

Post autor: anja87 » 21 cze 2018 18:03

jeśli masz ubrania w naprawdę niskich cenach i nie idzie sprzedaż to sprawdź co robisz źle: może sklep jest niefunkcjonalny, opisy nudne albo nie wystarczające, a może zdjęcia nie sprzedają? warto na to zwrócić uwagę bo np super produkt, który jest źle i nieciekawie sfotografowany nie będzie przekładał się na konwersję. ja ze swojej strony mogę ci polecić usługi nfstudio zobacz jak oni to robią i jak wydbywają piękno z każdego przedmiotu :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”