> Jak zwiększyć sprzedaż czy obroty w sklepie internetowym?

martyna317

> Jak zwiększyć sprzedaż czy obroty w sklepie internetowym?

Post autor: martyna317 » 27 cze 2016 22:31

Moje pytanie brzmi jak wyżej i poszukuje sensownych rozwiązań i odpowiedzi. Każdy mi mówi wszystko zależy od tego w jakim obszarze działasz. Zawsze możesz skorzystać z porad fachowców itd itp A ja już tyle porad otrzymałam, a żadna z nich nie była wystarczająco dobra a jest tego naprawdę dużo. I tutaj się zatrzymuje bo znalazłam coś dla mnie tylko szkopuł w tym, żeby doradził mi ktoś z Was czy warto http://cursor.pl/oferta-2/logistyka/ Ta firma zajmuje się podobno każdym najdrobniejszym szczegółem ale może to ja się nie znam?

opiekunka

Re: > Jak zwiększyć sprzedaż czy obroty w sklepie internetowym?

Post autor: opiekunka » 27 cze 2016 23:25

Oferta wygląda na profesjonalną, ale czy taką jest oto jest pytanie. Według mnie warto skorzystać i się przekonać, bo sklep bez jakiejś sensownej promocji nie będzie miał szans na początku żeby zaistnieć w sieci.
Biznes forum

zosia

Post autor: zosia » 08 sie 2016 23:53

Moim zdaniem warto zacząć od znalezienie skutecznego narzędzia do komunikacji z klientem. Najszybszym sposobem będzie wysłanie wiadomości sms. Są specjalnej platform, które umożliwiają masową wysyłkę takich wiadomości. Mogę polecić serwersms.pl - rozwiązanie jest zautomatyzowane, można samodzielnie poprowadzić kampanię, albo poprosić o wsparcie koordynatora z firmy. W każdym razie taka platforma daje sporo możliwości, można ją przetestować bezpłatnie.

karolina88

Post autor: karolina88 » 09 paź 2018 21:12

kampania reklamowa i seo ?

kajeczka

Post autor: kajeczka » 10 paź 2018 19:37

Tak kampania reklamowa + seo to bardzo dobra decyzja, właściwie najlepsza jeśli chodzi o wzrost sprzedaży w sklepie online, poprzeglądaj trochę firmy w sieci, które czymś takim się zajmują, ja korzystałam z usług firmy cortary i muszę Wam powiedzieć,że efekty są naprawdę dobre.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”