Kupujecie w sieci?

berekatka

Re: Kupujecie w sieci?

Post autor: berekatka » 09 kwie 2018 09:42

A jest ktokolwiek, kto nie kupuje teraz w sieci? Ja kupuję generalnie niemalże każdego dnia. Teraz jestem na etapie remontu domu, tak więc mam co kupować. Najlepsza część przede mną - oświetlenie. Lampy mniej więcej upatrzone, żarówki chcę kupić i myślę, że to będzie dobry wybór.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 09 kwie 2018 17:12

Pewnie że kupuję w sieci, przeważnie to ciuszki i buty. Ja teraz odkryłam niedawno fajny sklep z butami, sukienkami. Mają ubrania wysokiej jakości, idealnie układają się na ciele. Moja znajoma kupiła sobie sukienkę z dzianiny jest rewelacyjna. Ja myślę kupić sobie ale inną bardziej luźną na wiosnę. Warto na dostawę długo się nie czeka, koleżanka zamawiała i szybko otrzymała zamówienie.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2018 10:31 przez elabarbara, łącznie zmieniany 1 raz.

UlubionaMama

Post autor: UlubionaMama » 13 kwie 2018 14:30

Ja kupuję bo jest taniej i nie marnuje czasu na jeżdżenie po sklepach. Siadam przed komputerem, wybieram co mi się podoba i kupuję. Teraz namierzyłam nowy sklep. W nowościach mają asymetryczne swetry damskie które idealnie nadadzą się na wiosnę i lato. Asymetryczny sweter damski to doskonała propozycja zarówno dla zagorzałych fashionistek, jak i kobiet ceniących sobie kombinację wygody i nieskazitelnego stylu. Mówiąc prościej, sweterek dla każdego i na każdą okazję.

88Mamusia77

Post autor: 88Mamusia77 » 17 kwie 2018 07:11

berekatka pisze:
09 kwie 2018 09:42
A jest ktokolwiek, kto nie kupuje teraz w sieci? Ja kupuję generalnie niemalże każdego dnia. Teraz jestem na etapie remontu domu, tak więc mam co kupować. Najlepsza część przede mną - oświetlenie.
A już myślałam, że tylko ja jestem taką maniaczką zakupów przez internet:) Bo też kupuję tak niemal wszystko. Ostatnio kupowałam lampy ledowe do kuchni i oprawy do ogrodu i oczywiście też przez internet. Sklep poleciła mi siostra, kupowała u nich żyrandol do sypialni. I faktycznie mają duży wybór wszelkiego rodzaju oświetlenia i całego osprzętu do niego. Najwygodniejsze z tego wszystkiego jest oczywiście, dostawa do domu:)

budowa07

Post autor: budowa07 » 24 kwie 2018 14:40

Chyba każdy w tych czasach kupuje w sieci.. 8-) Moje ostanie internetowe zdobycze to lampy kupione w sklepie =mlamp.pl= :geek:

bella91

Post autor: bella91 » 24 kwie 2018 22:51

Dokładnie :) Teraz każdy kupuje w sklepach internetowych. Moim zdaniem wybór jest tam większy niż w sklepach stacjonarnych. Ja dzisiaj trafiłam na szykownydom i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty. W oko wpadły mi trzy lampy dla dzieci i nie wiem którą wybrać. Akurat remontujemy im pokój i chcę zmienić oświetlenie.

Kola

Post autor: Kola » 30 kwie 2018 16:44

Ja przykładowo zamawiam kosmetyki w drogeriach online. Produkty z takich sklepów zwykle są mniej popularne, a jakością w niczym nie odbiegają od tych znanych, reklamowanych i powszechnie dostępnych, wprost przeciwnie są często dużo lepsze. Przekonałam się o tym po stosowaniu kosmetyków z serii pause. Proszę mi wierzyć, dawno nie byłam tak zadowolona jak z tej serii. Moje zdanie o nich podzielają koleżanki, którym zaproponowałam ten zestaw.

izabiznes

Post autor: izabiznes » 14 maja 2018 16:52

Pewnie, że tak jakbym miała latać po sklepach to nie starczyło by mi doby :lol: tak to siadam w fotelu z tabletem kiedy szkraby juz śpią i między odpisywaniem na maile buszuje po sklepach :wacko: ostatnio odkryłam świetną stronkę z naturalnymi kosmetykami, a wczoraj doszło do mnie to cudeńko Kosmetyczny olejek do masażu „Tajemnica obfitych szczytów“, po pierwszym uzyciu mmm miodzio, po dwóch ciązach i karmieniu moje piersi były takie sobie mam nadzięję, że teraz będzie lepiej. Mam zamiar regularnie i wykonywanać nim masaż piersi , żeby wrócić do jędrnych piersi jak producent obiecuje a przy okazj podobno działa profilaktyczniena wszystkie zmiany nowotworowe. Póki co jestem zachwycona zobaczymy jak dalej

Elizka

Post autor: Elizka » 15 maja 2018 09:54

Ja kupuję od jakiegoś czasu. Odkąd dużo pracuję, to nie mam czasu na chodzenie po sklepach, dlatego zamawiam wszystko online. Nadchodzi lato, a ja nawet nie mam letnich butów, więc może czas na małe zakupy ? Nie wiem gdzie zamawiać ubrania i buty. Znajoma polecała mi ten sklep, gdzie mają przeogromny wybór - różne style, kolory i rozmiary. Butów tez co niemiara. A jakie promocje, nawet na buty letnie !

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 16 maja 2018 13:01

Lubię zakupy w sieci bo można trafić na ciekawe okazje. Właśnie znalazłam Klapki damskie. Bardzo fajny wybór klapków damskich. Ładne wzory i kolory. Mi podobają się klapki zamszowe na słupku. No i ceny są promocyjne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”