Kupujecie w sieci?

martynkaniedbala

Re: Kupujecie w sieci?

Post autor: martynkaniedbala » 16 maja 2018 14:45

Bardzo lubię robić zakupy w sklepach internetowych. Ostatnio znalazłam wygodne i bardzo ładne baleriny na zoio. Według mnie świetny wybór, a wygoda na lato zapewniona.

izabela44

Post autor: izabela44 » 16 maja 2018 17:55

Ja nie mam problemów z kupowaniem w sieci, szczególnie jeśli chodzi o eleganckie sukienki. Mieszkam w małym mieście i mamy dosłownie 2 czy 3 stacjonarne sklepy, gdzie można kupić coś na poważniejszą okazję. Ale jeżeli chcę znaleźć coś ciekawszego, nie mam innego wyboru, jak szukać w sieci. Ostatnio , gdy szukałam sukienki na wesele znalazłam ciekawe inspiracje . Nie bójcie się próbować, przecież zawsze można oddać i zwrócą wam pieniądze :)

smalinosik

Post autor: smalinosik » 16 maja 2018 21:31

U mnie w domu przez internet kupujemy praktycznie wszystko od elektroniki, przez jedzenie, po odzież. Zakupy w sieci są dużo wygodniejsze i szybsze. Na początku nie mogłam przekonać męża do zakupu ubrań, ale w końcu się udało.

marekhs

Post autor: marekhs » 17 maja 2018 19:06

Bardzo czesto robie zakupy przez internet. Zakupy przez internet bardzo ulatwiaja zycie codzienne, pozwalaja oszczedzic mnostwo czasu, poniewaz nie trzeba wychodzic z domu, stac godzinami w korkach. Warto miec jednak sprawdzone sklepy.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 22 maja 2018 10:54

Ja uważam, że to najlepsza i najbardziej opłacalna forma kupowania czegokolwiek. Nigdzie nie znajdziecie tak korzystnych cen jak właśnie w internecie. Z dostawą też nie ma problemów, wszystko jest jasne i opłacalne. Jeżeli jeszcze nie kupujecie w sieci, to po prostu zacznijcie :)

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 05 cze 2018 09:09

Uwielbiam kupować w sieci, to szybkie i oszczędne rozwiązanie. Z początku kupowałam tylko drobiazgi, ale z czasem idę coraz śmielej. Ostatnio za radą siostry zdecydowałam się na zakup mebli do pokoju dziecka. Sklep też poleciła siostra. Widziałam meble u niej, podobają mi się takie klimaty. Same meble bez problemu zniosły transport, są dobrej jakości, solidnie wykonane.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 05 cze 2018 12:16

Ostatnio praktycznie tylko w sieci robię zakupy. Mam niechęć do chodzenia po sklepach.

chimera

Post autor: chimera » 06 cze 2018 12:20

Bardzo często. Począwszy od jedzenia, poprzez ciuchy i buty, a na meblach czy wyposażeniu domowym skończywszy. Tak jest wygodniej, zwłaszcza że przy dziecku wiadomo, że czas jest nieco okrojony. Wolę w sumie po pracy poświęcić wolne popołudnie jemu, niż jeździć po sklepach. Jak idzie spać to siadam sobie do kompa i zamawiam co potrzebuję. Ostatnio nawet meble właśnie kupiłam przez neta w Abrze :)

otylia

Post autor: otylia » 06 cze 2018 14:06

A jakie sklepy najczęściej odwiedzacie? To są markety takie jak biedronka czy lidl czy raczej coś innego? Napiszcie, gdzie kupujecie i dlaczego właśnie tam. Czy to cena/jakość produkty czy może dostępność albo po prostu macie najbliżej?

martynkaniedbala

Post autor: martynkaniedbala » 08 cze 2018 12:04

Przeważnie jeżeli o zakupy sporyszowe to robię je po drodze wracając z pracy. Przeważnie moim wyborem pada biedronka albo lidl bo znajdę tam wszystko to czego potrzebuje i są po drodze. jest to dość duży plus.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”