Kominek przez internet?

storotka

Re: Kominek przez internet?

Post autor: storotka » 01 wrz 2018 22:21

Wiesz co, wiem, że można na komeno zamówic systemy i wkłady kominowe do takich kominków, więc pewnie same kominki też się uda. Pytanie tylko, jak sprawdzisz ich niezawodność i jak będzie rozpatrywana gwarancja? Nie wiem, czy to dobry pomysł, kupować tak gotowy kominek. Poszczególne elementy to jeszcze .

zdetka

Post autor: zdetka » 04 wrz 2018 09:40

Pewnie, że można zamówić kominek przez internet. Ja co prawda już kominke posiadam, ale musze wymienić wszystkie systemy kominkowe na nowe.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 10 paź 2018 19:17

Wiesz co, ja nie wiem, czy bym się zdecydowała zamawiać przez sieć, bo to jednak jest jakaś tam problematyczna sytuacja, jeśli wymiar, albo coś innego nie będzie pasować. My na przykład chcemy zamówić system kominowy i wentylacyjny, ale raczej odwiedzimy firmę przed transakcją. Daleko nie mamy, a jednak się upewnimy.

Awatar użytkownika
Martuszka88

Post autor: Martuszka88 » 05 lis 2018 14:07

Jasne, że się uda. Sama mam w domu kominek kupiony w sklepie internetowym Bofoco.pl. Nie żałuję, jest rewelacyjny. Już kilka lat się sprawdza i nie ma problemu. Mają duży wybór m.in. wkładów kominkowych, ale są też np. biokominki. Sprawdźcie. Znajomi też mają z tego sklepu kominek i też sobie chwalą. Mają kominki z wysokiej jakości materiałów, a do tego pracownicy znają się na rzeczy i są w stanie telefonicznie pomóc w razie wątpliwości.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 03 gru 2018 21:23

U siebie w domu mam kominek elektryczny :) Szukałam go na internecie i udało mi się znaleźć w Castoramie. Upatrzyłam go sobie na https://www.castorama.pl/produkty/insta ... yczne.html , sprawdziłam dostępność i okazało się, że jest w moim mieście :) Kupiłam go i jestem bardzo zadowolona, bo w salonie zrobiło się bardzo przytulnie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”