Kosmetyki w sieci

Elektrox14

Re: Kosmetyki w sieci

Post autor: Elektrox14 » 21 lut 2018 16:40

Green-a oferuje fajne kosmetyki na bazie naturalnych składników. Wydaje mi się to dobrą opcją dla osób alergicznych. Produkty w niezłych cenach. Rzućcie okiem.

dana78

Post autor: dana78 » 23 lut 2018 20:02

Moim zdaniem kosmetyki warto kupować różnego rodzaju. Ja ogólnie lubię kosmetyki kupować na; esentire.pl . Mają tam spory wybór i godne uwagi propozycje. Do tego zawsze jakieś dodatki, gratisy. Jestem zadowolona z ich wyboru.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 26 mar 2018 10:53

Bardzo lubię kupować w internecie kosmetyki można znaleźć nawet takie produkty, które są niedostępne w sklepach stacjonarnych. Ostatnio w drogerii Puderek znalazłam maseczki do twarzy z śluzem ślimaka. Czytałam, że doskonale odżywia i nawilża skórę, zmniejsza również przebarwienia oraz widoczność blizn.

woman

Post autor: woman » 26 mar 2018 15:17

Jeśli chodzi przykładowo o perfumy to zazwyczaj jednak kupuję na edp24.pl, bo w drogeriach nie dostanę tak tanio bardzo dobrych perfum w wersji de luxe.

Gladys

Post autor: Gladys » 01 kwie 2018 17:26

Co myslicie o kosmetykach firmy Bielenda? Koleżanki w pracy twierdzą, że to znakomita firma kosmetyczna. Jedna z nich polecała mi serię Zielona Herbata. Podobno jest tam świetnie działające serum do twarzy rozjaśniające między innymi przebarwienia.

nella

Post autor: nella » 07 kwie 2018 01:38

Też zmagam się z przebarwieniami na twarzy. Dość długo je ukrywałam pod starannym makijazem... Od miesiąca smaruję buźkę specjalistycznym olejekiem Bio-Oil, zakupionym w internetowej aptece. Olejek szybko się wchłania, ładnie delikatnie pachnie i nie jest tak tłusty jak bywają w olejki. No i widzę już , że koloryt skóry twarzy się pooowoli wyrównuje, więc jest jednak jakiś skuteczny efekt.

bella91

Post autor: bella91 » 10 kwie 2018 08:37

Nie mam problemów z kupowaniem kosmetyków online. Bardzo podoba mi się oferta tej drogerii drogeria-bel.pl Maja praktycznie wszystkie kosmetyki których uzywam. Poza tym ceny są bardzo ok.
Jesli zaś chodzi o przebarwienia to też szukam dobrego kosmetyku. Nie mogę sobie z nimi poradzić a wolałabym uniknąć zabiegów.

wienka

Post autor: wienka » 11 maja 2018 08:20

Ja sporo rzeczy zamawiam w sieci, ponieważ jest to dla mnie bardzo wygodna forma zakupów. Jeżeli szukacie dobrej jakości kosmetyku który pomoże pozbyć się cieni i worków pod oczami to polecam Remescar. Teraz tak naprawdę to nigdzie się bez niego nie wybieram!

bierendaa

Post autor: bierendaa » 11 maja 2018 10:56

Bardzo fajna opcja w sumie. Możecie tak kupić dużo taniej kosmetyki, a też o przesyłkę sie nie musicie martwić, czasami jest darmowa, a nawet jak nie to przecież nie są to jakieś wielki pieniądze, na paliwo wydalibyście tyle samo pewnie;p Ja kupuje w drogerii drogerialilaroz, znajoma mi ją poleciła bo sama też używa naturalnych kosmetyków.

martynkaniedbala

Post autor: martynkaniedbala » 16 maja 2018 14:47

Przeważnie zamawiam kosmetyki z sieci. lecz ten pierwszy raz muszę przejść się do sklepu i na własne oczy sprawdzić. A jak już coś się dla mnie spodoba i znam nr. to wtedy zamawiam już z sieci, jest zdecydowanie taniej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”