Drukarki i akcesoria do nich

mamaja

Re: Drukarki i akcesoria do nich

Post autor: mamaja » 21 lis 2017 06:32

Szukając dobrej jakości urządzeń drukujących do firm warto zerknąć na ofertę firmy Kserokop. Możliwość wynajmu a nawet dzierżawy. Warunki finansowe bardzo korzystne, produkty znanych i lubianych marek. Czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z ich oferty ?

Sunsin

Post autor: Sunsin » 13 sty 2018 18:49

Odnośnie drukarek ledowych macie tutaj ciekawy artykuł - drukwfirmie.pl/5277-druk-led-wyprze-atrament-z-biur

Moim zdaniem technologia cały czas się rozwija, ludzie wymyślają coraz to bardziej nowoczesne i tańsze w eksploatacji urządzenia i raczej ten proces będzie cały czas postępował.

Majka83

Post autor: Majka83 » 16 lut 2018 15:53

Witam, osobiście jestem w trakcie otworzenia własnej drukarni, badanie rynku i formalności już za mną teraz skupiam się nad wyborem i zakupem drukarek oraz pozostałego wyposażenia. Jest to bardzo ważna kwestia, po przeanalizowaniu rynku zastanawiam się nad zakupem drukarki HP Latex czytałam - że są ekologiczne, a jest to bardzo silny atut ja chcę się wyróżnić spośród innych. Drugą drukarką o jakiej czytałam jest drukarka solwentowa, ale to już technologia bardzo toksyczna. Nawet w wersji eko-solwentowej to też jest technologia toksyczna.

mamami

Post autor: mamami » 24 lut 2018 21:37

Warto też pomyśleć o zamiennikach do drukarki. Tak naprawdę są tak samo wydajne jak oryginalne tonery czy tusze a jednak cena często jest baaardzo znacznie niższa, więc po co przepłacać? ;)

hel.kul

Post autor: hel.kul » 01 mar 2018 11:18

Jeśli chodzi o niedrogie tusze i tonery to polecam zajrzeć na stronę igalo.eu. Mają dużo korzystniejsze ceny niż sklepy stacjonarne. Myślę, że ich propozycje będą całkiem dobrym wyborem.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2018 09:46 przez hel.kul, łącznie zmieniany 1 raz.

zdetka

Post autor: zdetka » 12 mar 2018 13:01

Temat drukarek jest mi niestety bardzo dobrze znany. Kilka sprzętów już przerobiłam w swojej firmie, wszystkie się psuły a naprawy kosztowały mnie znacznie więcej niż to było warte. Dlatego teraz korzystam z oferty drukarkizafree.pl i nie przejmuję się dosłownie niczym. Płacę tylko 27zł na miesiąc, do tego 3 gr od wydrukowanej strony a drukarkę mam na własność. Do tego wszystkie materiały eksploatacyjne i ewentualny serwis też za free.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 21 maja 2018 20:16

Kwestia tego, co konkretnie jest Wam potrzebne. Jeżeli nie możecie znaleźć odpowiednich akcesoriów w sklepach z drukarkami, to wiem, że kable łączące drukarkę z komputerem i innymi sprzętami dostaniecie w mciproduction.pl. To dobre rozwiązanie, bo dzięki temu w prosty sposób będziecie w stanie dopasować odpowiednie wyposażenie do Waszego sprzętu. To najkorzystniejsze rozwiązanie.

mama_monia

Post autor: mama_monia » 01 lip 2018 18:15

Z pewnością przyda Ci się organizer na przewody. Gdy masz kilka kabli np. od komputera, drukarki, faxu, to niezbyt estetycznie wyglądają poplątane pod biurkiem, a dzięki temu wszystko jest schowane i bardzo ładnie się prezentuje.

bolo166

Post autor: bolo166 » 04 wrz 2018 13:47

My mamy sprawdzone drukarki z epsona i nie zamienimy na inne. Teraz do biura kupiliśmy w promocji i zaoszczędzimy 500 zł. Sprzęt z najwyższej półki. Na prawdę warto.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”