Strona 1 z 1

Ole.pl Sklep internetowy z akcesoriami łazienkowymi

: 12 kwie 2017 13:32
autor: Ole.pl
Sklep internetowy OLE.PL to działający wiele lat sklep, który oferuje profesjonalne rozwiązania sanitarne i higieniczne do łazienek i toalet. Oferta firmy jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw oraz profesjonalnych firm sprzątających. Ponadto firma służy specjalistycznym doradztwem podczas zakupów oraz póżniej, już w czasie użytkowania urządzeń i sprzętu.
Szeroka oferta sklepu obejmuje min. pojemniki na papier toaletowy, stojaki na papier toaletowy, pojemniki na ręczniki papierowe, pojemniki na odpady, worki na śmieci, płyny do dezynfekcji rąk, mydło w płynie, mydło w pianie, środki czystości, płyny do zmywarek, papier toaletowy, ręczniki papierowe, czyściwa, przewijaki dla niemowląt, wózki do sprzątania, szczotki do wc, mopy, ściągaczki do wody i zestawy do sprzątania.

Re: Ole.pl Sklep internetowy z akcesoriami łazienkowymi

: 23 kwie 2017 09:15
autor: opiekunka
Nie jest łatwo dobrać akcesoria łazienkowe, tak, żeby wszystko idealnie pasowało.

Re: Ole.pl Sklep internetowy z akcesoriami łazienkowymi

: 24 maja 2017 14:52
autor: maxion
my staramy się uzywać wielorazowych opakowan i pudelek, ale jesli już uzywamy opakowań plastikowych, to dbamy, by były biodegradowalne. Oczywiscie nie zawsze nam sie udaje... wybieramy z oferty http://folmaxc.pl

Re: Ole.pl Sklep internetowy z akcesoriami łazienkowymi

: 20 gru 2017 15:41
autor: yokoyoko
W łazience równie niezbędne mogą się okazać worki na śmieci. Warto postawić na jak najwyższą jakośc, żeby przypadkiem nie spotkała nas niemiła niespodzianka - rozerwany worek. Od dawna opieram się na ofercie worki.com.pl, których worki 20 litrowe idealnie sprawdzają się w łazience, ale również i w kuchni. Bardzo wytrzymałe.