Allego i własny sklep

Tymoteusz1

Re: Allego i własny sklep

Post autor: Tymoteusz1 » 02 lut 2017 09:33

Przecież handel opiera się właśnie na tym, by kupić coś taniej, a sprzedaż drożej. Allegro funkcjonuje w dokładnie taki sam sposób. Grunt to znaleźć swoją niszę. Wyszukiwanie produktów do sprzedaży jest coraz prostsze. Szczególnie jeśli skorzystacie z narzędzia autohunter24.pl, to na pewno nie będziecie mieć problemów ze znalezieniem na innych portalach aukcyjnych interesujących Was towarów. To narzędzie monitoruje różne portale aukcyjne i informuje Was, gdy pojawi się interesująca Was oferta. To znaczenie przyspieszy Wasze zyski.

karolinakarolinah

Post autor: karolinakarolinah » 02 lut 2017 16:21

Ja oczywiście uważam, że lepiej mieć własny sklep. Ja na przykład sprzedaję tu i tu, ale wiadomo - bazą jest mój sklep.

Awatar użytkownika
Olga_W

Post autor: Olga_W » 04 maja 2017 15:33

Czy według Was warto jeszcze reklamować się i sprzedawać za pośrednictwem porównywarek cen? Jest już tego tyle i powstają kolejne np.
Sklep-Outlet.pl.

grajek

Post autor: grajek » 04 maja 2017 16:02

Olga_W pisze:Czy według Was warto jeszcze reklamować się i sprzedawać za pośrednictwem porównywarek cen? Jest już tego tyle i powstają kolejne np.
Sklep-Outlet.pl.
Taka sprzedaż prowadzi do zaniżania cen, a wówczas niewiele nam w kieszeni zostanie. Najlepiej sprzedawać samemu, albo, jeżeli środki pozwolą stworzyć samemu taką porównywarkę cen, może to też być niezły pomysł na biznes.

Koraa

Post autor: Koraa » 28 lut 2018 20:18

Fajnie jest mieć własny sklep internetowy nawet prowadząc go przez allegro. Ja uwielbiam zamawiać przez internet i co nieco też słyszałam o prowadzeniu takiego sklepu. Na pewno potrzebne będą Ci też wypełniacze do paczek, by dobrze były zabezpieczone, musisz pamiętać że kontakt z klientem to podstawa :)

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 12 mar 2018 22:11

Moja znajoma prowadzi taki biznes i zaopatrzyła się w odpowiedni laptop. Posiada on bardzo duży wyświetlacz ,dzięki czemu praca na nim jest wygodna . Znajoma sobie chwali zakup , a dzięki ofercie leasingu raty wrzuciła w koszty firmy ,a na koniec dokonała wykupu.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 29 mar 2018 11:33

Własny biznes to naprawdę super sprawa ale trzeba poważnie podejść do kwestii zarządzania nim. Warto poczytać więcej o certyfikatach ISO, które między innymi znacznie podnoszą prestiż firmy i przydadzą się w każdym biznesie.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2018 07:56 przez kalicki12, łącznie zmieniany 1 raz.

tatko

Post autor: tatko » 25 kwie 2018 22:16

Allegro to dość duże wyzwanie dla profesjonalnego oferenta. Dobrze wyposażyć się w dobry komputer, który to pociągnie.

Awatar użytkownika
justynakropidlowska

Post autor: justynakropidlowska » 25 kwie 2018 23:16

Super, że podajecie te wszystkie rady i propozycje. Temat naprawdę jest mi pomocny.
Zanim pójdzie się do przodu, trzeba spojrzeć w tył. To stary psychologiczny mechanizm uświadamiający człowiekowi, że nie da się wykonać żadnego ruchu bez pogodzenia z przeszłością.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 18 maja 2018 07:57

Na pewno do prowadzenia własnego biznesu w sieci przyda Ci się dobry komputer. Z doświadczenia wiem, że zakup komputera to niełatwe zadanie - jest przecież tyle różnych modeli dostępnych na rynku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”