Allego i własny sklep

elwirunia1

Re: Allego i własny sklep

Post autor: elwirunia1 » 20 kwie 2016 09:03

Mam nadzieję, że założycielka postu zagląda tu jeszcze. Jestem ciekawa jak wygląda sprawa na tą chwilę. Którą opcję wybrała i jakie są rezultaty. A mając sprzedaż internetową zapewne zabezpieczasz produkty do wysyłki.

Mariota

Post autor: Mariota » 10 maja 2016 18:31

Posiadając własny sklep na allegro, trzeba zadbać o to by, przesyłki były wysyłane szybko i to wysyłka jest kluczową sprawą. Sama ostatnio wysyłałam sporo paczek i szukałam dla siebie najlepszego rozwiązania. Przy szukaniu znalazłam paczka.envelo.pl, to paczka doręczana w 24 godziny a wszystkie formalności można załatwić przez internet. Szybko i łatwo.

bella91

Post autor: bella91 » 16 maja 2016 19:28

Mi już jakiś czas chodzi po głowie internetowy sklep i sprzedaż na allegro. Bardziej chyba się skłaniam ku sklepowi internetowemu. Znalazłam na redcart.pl oprogramowanie które bardzo pomaga w założeniu i prowadzeniu sklepu.
Na stronie jest też info jak zdobyć dofinansowanie na program i dodatkowa oferta.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 02 cze 2016 10:11

Jeśli jesteś zainteresowana tematem to popatrz także na platformę Pasejo. To platforma sklepów internetowych, która oprócz szablonów sklepów, udostępnia darmowe oprogramowanie e-commerce. To oprogramowanie można integrować z innymi systemami (np. allegro) więc znacząco ułatwia pracę.

Progars

Post autor: Progars » 02 cze 2016 13:14

Po pierwsze proponuję zainwestować w promocję swojego sklepu. Póki jednak nie stanie się on bardziej widoczny w sieci zalecam kontynuowanie sprzedaży na allegro. Mimo tego że są wielkie koszty to poprzez sprzedaż także zdobywamy bazę stałych klientów.

Mariota

Post autor: Mariota » 10 cze 2016 15:46

Zauważyłam, że pojawia sie teraz coraz więcej sklepów. Dlatego też musisz pomyśleć o tym, by wyróżnić się czymś wśród innych. Moze ciekawe dodatki do ciuchów? Wydaje mi się, ze hurtownia torebek damskich, była by tutaj dobrym pomysłem. Każda kobieta wie, ze musi mieć torebkę dobraną do sukienki :)

wyszczekana

Post autor: wyszczekana » 19 cze 2016 15:30

Miałam konto na allegro, lecz drażniły mnie te prowizje, mając własny sklep mogę na tym dużo zaoszczędzić.

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 05 sie 2016 18:58

To prawda. Posiadając własny sklep, nie trzeba się przejmować opłatami pobieranymi przez pośredników. Przy tym jeżeli postawimy na takie rozwiązania jak chociażby z oferty http://auroracreation.pl/uslugi/sklepy-internetowe , mamy możliwość stworzenia sklepu na bardzo prężnej, a zarazem popularnej platformie, która daje cały szereg różnorodnych możliwości.

marekkmiecik

Post autor: marekkmiecik » 23 gru 2016 16:14

Ogólnie te prowizje na allegro są fatalne. Bo wystawianie aukcji ni jest złe bo niekeidy nawet dają pakiety, że mozna za darmo wystawiac aukcje przez iles dni/tygodni itd. No ale prowizja niestety jest zawsze naliczana i jak ma sie XXX aukcji sprzedanych to nalicza calkiem spora ta prowizje ;/ mozesz popatrzec na alternatywne platformy aukcyjne, inne.. lub faktycznie zalozyc wlasny sklep i jest on lepiej oplacalny.
www.systim.pl

kasia3535

Post autor: kasia3535 » 26 sty 2017 21:30

umieszczanie towarów na allegro może i jest opłacalne ale trzeba zapłacić portalowi za to że sprzedajemy na ich stronie. Wiec może założyć własny sklep internetowy? Zajrzyjcie na stronę pasejo.pl a tam dostaniecie wsparcie w założeniu i prowadzeniu swojego sklepu internetowego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”