Szukam płatności online do nowo powstałego sklepu

Szymko
Kontakt:

Szukam płatności online do nowo powstałego sklepu

Post autor: Szymko » 25 kwie 2018 11:22

Cześć, od niedawna mam swój sklep internetowy i szukam jakiś rozwiązań dzięki którym moi klienci będą mogli wykonywać szybkie płatności online. Fajnie by było gdyby można było połączyć takie płatności z wtyczka woocommerce bo właśnie o nią jest oparty mój sklep. Znalazłem firmę hotpay.pl, która może obsłużyć mi płatności online, smsy premium, a nawet blik i płatności paysafecard. Nie chciałbym pochopnie podejmować decyzji. Czy znacie jeszcze jakieś podobne systemy?
Zajmuje się marketingiem w dziedzinie masowej wysyłki sms, masowego wysyłania email. Zapraszam na https://hotsender.pl/ w celu zapoznania się ze szczegółami. Masowa wysyłka sms, masowa wysyłka email, e-mailing, powiadomienia sms

Dżej89

Re: Szukam płatności online do nowo powstałego sklepu

Post autor: Dżej89 » 25 kwie 2018 19:29

Jeżeli chodzi o mnie to ja planuję skorzystać z usług spółki Caschbill. Z tego co wiem są bezproblemowi i ich usługi trafiają do większości klientów. Znajdziesz tam rozmaite opcje płatności online również w formie smsa. Wszystko zależy czego szukasz i oczekujesz. U nich znajdziesz naprawdę wszystko.

Szymko
Kontakt:

Post autor: Szymko » 26 kwie 2018 09:19

@up Nie polecam Ci tej firmy. Na twoim miejscu zainteresował bym się czymś bardziej wiarygodnym. Sprawdziłem obie firmy i wybieram Hotpay, dla mnie są bardziej wiarygodni, i mają lepszy system. Przy okazji z tego co się dowiedziałem, to o wiele szybciej realizują wypłaty.
Zajmuje się marketingiem w dziedzinie masowej wysyłki sms, masowego wysyłania email. Zapraszam na https://hotsender.pl/ w celu zapoznania się ze szczegółami. Masowa wysyłka sms, masowa wysyłka email, e-mailing, powiadomienia sms

berekatka

Post autor: berekatka » 19 maja 2018 17:17

Na przelewy24.pl poczytasz trochę o usprawnieniu płatności internetowych. Dobrze dobrane płatności to podstawa, trzeba wykorzystywać ich potencjał, przy okazji nie generując przy tym nadmiernych kosztów obsługi płatności.

sanderka70

Post autor: sanderka70 » 19 cze 2018 12:44

Płatności online możesz dokonywać za pośrednictwem bluemedia.pl. Możesz poczytać opinie, ale z tego co się orientuję są bardzo dobre. Wszystko idzie sprawnie i bez najmniejszych problemów. Wypróbuj powinna ci się ta stronka przydać

Halinka

Post autor: Halinka » 24 lip 2018 19:32

A może warto wybrać takie rozwiązanie jak GPay? Jest to duże usprawnienie, bo wykorzystanie tych płatności poprzez przelewy24.pl nie stanowi żadnego większego problemu.

PaulinaF

Post autor: PaulinaF » 27 lip 2018 13:37

Ja u siebie mam Paybynet. Spisuje się doskonale i jest prosty w obsłudze. Poza tym mega plus za to, że płatność przychodzi w całości w systemie 1:1 a nie jak w innych systemach.

Szymko
Kontakt:

Post autor: Szymko » 30 lip 2018 09:54

Polecam Ci sprawdzić HotPay, korzystam z ich usług praktycznie od powstania tego tematu, a cenię ich za szybką obsługę, przelewy, paysafecard i sms premium w jednym miejscu. Support też na plus, ich programista praktycznie całość wdrożył za mnie. :clap:

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 20 sie 2018 10:15

Myślę, że sprawdzić może się również wprowadzenie płatności ratalnych. Są one często wybierane przez klientów, gdyż nie trzeba płacić całości od razu - nie spodziewałem się nawet, że tak duża ilość użytkowników korzysta z tej formy płatności. Na starcie jednak ustal sobie czy będziesz pobierał od tego prowizje bo z tego co czytałem jeśli będziesz je pobierał to staniesz się pośrednikiem kredytowym ;) Warto o tym pamiętać bo kary są wysokie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”