platforma sklepowa i hosting

roputek

Re: platforma sklepowa i hosting

Post autor: roputek » 25 sie 2018 23:24

Według mnie najlepiej zainwestować we własny serwer i postawić sklep w 100% na swoim hostingu. Wtedy masz pełną kontrolę, a wdługoterminowej perspektywie to bardziej opłacalne. Osobiście polecam Hekko, u nich kupisz wszystko co potrzebne do prowadzenia sklepu internetowego :)

lana52

Post autor: lana52 » 21 wrz 2018 19:18

Lepiej jest zdecydować się na wzniesienie sklepu na skrypcie i nieustannie rozwijanym. Sporo dobrych opinii słyszałam o Magento.

eMila

Post autor: eMila » 18 paź 2018 09:15

Pod sklep najlepiej na początek mieć vpsa. Niektórzy twierdzą, że można nawet na jakimś współdzielonym hostingu, jednak ja bym się bała trzymać tam sklep. Co innego jakiś blog lub stronę wizytówkę. Ciekawą ofertę masz w statnet. Dla kogoś kto nie do końca orientuje się w temacie jest hosting dedykowany, czyli vps z administracją oraz z intuicyjnym panelem.

opelek

Post autor: opelek » 22 lis 2018 13:49

Jak pod sklep to musisz mieć na prawdę dobry hosting, którego utrzymanie nie będzie dla Ciebie drogie. Ja już od dwóch lat mam sklep postawiony na hostingu firmy https://www.cal.pl/hosting-serwery-shared i z pełną odpowiedzialnością mogę Ci ich polecić. Profesjonalna firma i dla kogoś tak zielonego na początku jak ja, byli dostępni mailowo i telefonicznie praktycznie cały czas. Cenię ich bardzo za pomoc, bo w tym roku nawet pomogli mi zainstalować certyfikat SSL. Pamiętam, by też sobie wykupić go :)

Koraa

Post autor: Koraa » 04 gru 2018 11:20

Ja czytałam kilka dni temu artykuł na ten temat. Możesz sobie zerknąć tutaj
http://softnews.pl/ być może też Ci się przyda. Swoją drogą to ciekawe tematy i ja też sporo zawsze
na ten temat czytam, szczególnie jeżeli mnie też dotyczy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe - ogólnie”