Kosmetyki naturalne

malwinka69

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: malwinka69 » 25 paź 2017 04:19

Uważam, że polskie kosmetyki naturalne są jak najbardziej godne zaufania. Przede wszystkim to nasz, rodzimy produkt i z pewnością nie będzie wiele kosztował. Cieszę się, że np Farmona ma duży wybór takich kosmetyków. Od czasu do czasu kupuję ich kosmetyki i widzę, że stale powiększają swój asortyment. A ten szampon z lnem, to chyba będzie idealny na moje suche i zmęczone słońcem włosy... sprawdzimy ;)

matyy

Post autor: matyy » 26 paź 2017 21:20

Hejka,
a wiedzialyscie, ze np zielona herbata zmniejsza nadwrazliwosc zebow? Jest to udowodnione naukowo i poparte wieloma testami - musze sprobowac. Mam czasem nadwrazliwosc na zimno/cieplo - szczegolnie goraca kawa mnie po prostu czasem...mrozi, a Was? A tu sie okaze, ze po prostu pijac zielona herbate - moge to zmniejszyc, moze nawet calkowicie. Ciekawe.

Vikq

Post autor: Vikq » 27 paź 2017 12:40

Ja ostatnio odkryłam bardzo fajne kosmetyki do pielęgnacji paznokci i skórek. Moja praca większość jest wykonywana przez komputer a moje skórki i okolice paznokci były przesuszone i wymagały regeneracji oraz nawilżenia. Kosmetyki firmy Unguisan świetnie się sprawdziły. Szybko skóra została zregenerowana, a np. sztyftu czy kremu do paznokci i skórek mogę używać podczas pracy przy komputerze. Na obecną chwilę dostępność tych kosmetyków jest trochę utrudniona, bo nie można ich znaleźć w aptekach ani drogeriach.

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 20 lis 2017 09:44

Ja mam bardzo wrażliwą skórę, niestety z objawami atopowego zapalenia skóry. Niestety nie mogę eksperymentować z kosmetykami. Lekarz już jakiś czas temu zalecił mi używanie dermokosmetyków. Biodermy, jestem jej fanką. Bo są efekty stosowania i skóra jest miękka i nawilżona.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 21 lis 2017 08:40

Duży wybór najróżniejszych kosmetyków naturalnych - do makijażu, pielęgnacji i stylizacji - widziałam na stronie tulipani.pl. Na pewno warto zapoznać się z ich ofertą. Uważam, że jest bardzo oryginalna, a ceny są niewysokie.

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 25 lis 2017 16:38

A jakie macie opinie, jeśli chodzi o kosmetyki naturalne Farmona? Zastanawiam się, bo markę bardzo dobrze znam właśnie z kosmetyków do włosów, jednak z tego, co wiem, to mają też fajne inne kolekcje, a skład szczególnie przyjazny dla osób z alergiami i też to, co mnie przekonuje, czyli że firma jest polska. Jakie polecacie na początek wypróbować ich kosmetyki do twarzy?

nina_ky

Post autor: nina_ky » 30 sty 2018 11:05

Składy tych kosmetyków pozostawiają wiele do życzenia. Ja bym każdy produkt dokładnie sprawdzała.

Wanda

Post autor: Wanda » 11 kwie 2018 14:36

Ja mam duży problem z oceną naturalności kosmetyków, bo składy zwykle są tak długie, że łatwo coś pominąć. Mam wrażenie, że nawet te kosmetyki, które uchodzą za naturalne bardzo często takie nie są.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 23 kwie 2018 10:11

Generalnie im krótszy skład, tym lepiej. Ja korzystam jeszcze z bloga Sroki.

monika8934

Post autor: monika8934 » 29 kwie 2018 16:44

Jeśli chodzi o dobre kosmetyki, oparte na naturalnym składzie, to polecam Dr Michaels, które stosuje się na łuszczycę. Bardzo mnóstwo osób na nią cierpi i niestety jakoś trzeba sobie z tym radzić, a te kosmetyki są dość drogie, ale za to bardzo skuteczne. Można sprawdzić, stosując próbki. I najważniejsze - nie zawierają sterydów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosmetyki domowej roboty”