Jaki prezent dla męża?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
mamami

Re: Jaki prezent dla męża?

Post autor: mamami » 29 lis 2017 18:31

Może coś do pielęgnacji włosów czy brody? Tutaj beardman.pl/producent/captain-fawcett sobie zerknijcie na takie męskie kosmetyki. Panowie lubią o siebie dbac, szczególnie jak dostaną kosmetyki w prezencie to używają :)

Karotka

Post autor: Karotka » 12 sty 2018 15:24

Dla faceta, który naprawdę przepada za motoryzacją, doskonałym pomysłem może być organizacja wizyty na torze gokartowym. Wiadomo, że w każdym mężczyźnie gdzieś tam jest mały chłopiec, przez co jazda gokartami może być bardzo emocjonująca. Od siebie polecić mogę jedyny w Warszawie asfaltowy tor kartingowy Kartingowy Narodowy, który znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji i jest naprawdę zadbany.

lana52

Post autor: lana52 » 15 sty 2018 23:11

Nie będę oryginalna... Jeśli nie wiesz, czego Twój mąż potrzebuje, podaruj mu jakiś zabawny gadżet. Uwierz, że sklepów internetowych zajmujących się ich sprzedażą nie brak.

Natanielka

Post autor: Natanielka » 18 sty 2018 19:54

Śmieszne gadżety śmieszą tylko parę minut, a potem nawet nie wiadomo co z nimi zrobić. Ja tam wolę dawać (i dostawać) prezenty, które cieszą naprawdę i to długo. Na ostatnie urodziny kupiłam mężowi porządny, markowy zegarek i to był strzał w 10. Mąż zachwycony, a najbardziej tym, że zegarek wykonany jest ze stali szlachetniej antyalergicznej i w końcu nie podrażnia mu skóry:) Już od dawna planowałam taki prezent dla niego, ale dopiero promocja w sklepie otozegarki.pl zachęciła mnie do kupna, bo to jednak dość drogi prezent.

karolina88

Post autor: karolina88 » 24 sty 2018 12:40

Przede wszystkim mega fajnym prezentem może być zegarek rolex.
Jest klasykiem wśród zegarków, ładnie wygląda na ręce i co najważniejsze, jest bardzo pożądany, bo uchodzi za prestiżowy, nic dziwnego, mój facet taki na walentynki by chciał, dlatego planuje niedługo go kupić :)

mama89

Post autor: mama89 » 25 sty 2018 09:08

Mój mąz uwielbia praktyczne prezenty, nie nawidzi dostawac tkz. pierdołek. Dlatego przed urodzinami zbieramy sie wspólnie z wszystkimi goscmi na jeden większy prezent. W tym roku zazyczył sobie gramof. Jest to nie mały wydatek, wiec juz teraz rozpoczełam zbiórkę wśród gości:) MArek jest zapalonym fanem wszelkich sprzętów audio i kabelków, wiec wiem ze taki prezent go uszczesliwi. Jeszcze tylgo wybrac odpowiedni model i bedze prezent głowy :)

ubki

Post autor: ubki » 08 lut 2018 00:12

Sądzę, że ubrania są idealnym pomysłem na prezent, można przecież zamówić wyszyty jakiś napis, albo zdjęcie, a nawet samemu coś zrobić z koszulką.

marekhs

Post autor: marekhs » 30 kwie 2018 17:49

Wszystko zalezy co lubi Twoj maz, mozesz go zaskoczyc kupujac cos ze strony eroticgo. Sam czesto kupuje u nich i nigdy nie mialem problemu z ich produktami. Bardzo dobre ceny, ogromny wybor wiec na pewno znajdziesz cos co Cie zainteresuje i bedzie Cie na to stac.

nesnes

Post autor: nesnes » 07 maja 2018 17:41

Stawiam na zegarek, to dobry pomysł i do tego flaszeczka wina :)

tatko

Post autor: tatko » 15 maja 2018 23:19

Idealny prezent dla męża to zegarek z witryny internetowej protime24, dostępny w bardzo korzystnej ofercie ratalnej przez co staje się bez problemu dostępny, z długą gwarancją oraz możliwością personalizacji na kopercie zegarka co nada mu niepowtarzalny charakter

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”